Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?
 

Intamplare nefericita

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
netman

netman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 21.02.2006
Dar de ce nu ceri sa-ti arate inregistrarea de la camera video de supraveghere?Astfel de magazine,pline cu telefoane valoroase,trebuie sa fie dotate cu o gramada de camere de supraghere,una din ele precis este orientata spre caserie.

#20
lucienuk

lucienuk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,579
  • Înscris: 27.04.2007

 netman, on Aug 25 2008, 19:32, said:

Dar de ce nu ceri sa-ti arate inregistrarea de la camera video de supraveghere?Astfel de magazine,pline cu telefoane valoroase,trebuie sa fie dotate cu o gramada de camere de supraghere,una din ele precis este orientata spre caserie.
Oricum a platit deja de 2 ori asa ca nu mai are ce sa faca.
Nu inteleg de ce sa te ameninte cu inregistrarea, dar numai tu stii ce ai zis.
Eu nu ii plateam de 2 ori.

#21
anonimulno01

anonimulno01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 682
  • Înscris: 04.09.2006

 netman, on Aug 25 2008, 19:32, said:

Dar de ce nu ceri sa-ti arate inregistrarea de la camera video de supraveghere?Astfel de magazine,pline cu telefoane valoroase,trebuie sa fie dotate cu o gramada de camere de supraghere,una din ele precis este orientata spre caserie.
din cate se pare au cedat si au platit iar... probabil daca va mai trece pe acolo sa platesca ii va mai face figura (ca doar a tinut odata, merge si a doua :lol: )
eu cred ca ma duceam si ii faceam de kkt exact cand vedeam ca e magazinul mai plin, cat despre bani, cu siguranta nu ii vedeau a doua oara.
trimiteam un fax sau mail la Orange cu o copie dupa chitanta, in cazul in care nu vedeam ca fiind virati banii in webcare... sau chiar ma duceam la un OrangeShop si rezolvam treaba.

#22
netman

netman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 21.02.2006

 anonimulno01, on Aug 25 2008, 19:42, said:

din cate se pare au cedat si au platit iar... probabil daca va mai trece pe acolo sa platesca ii va mai face figura (ca doar a tinut odata, merge si a doua :lol: )
Mda ,cred ca a fost cam naiv la faza asta....
I-mi pare rau de ei.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate