Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Romanele Ilenei Stan - ficțiune sau realitate?

- - - - -
  • Please log in to reply
147 replies to this topic

#145
bogwol

bogwol

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,514
  • Înscris: 26.04.2005

View PostDIE1, on 3rd June 2010, 13:55, said:

Dar sunt chiar eu, Ileana Adriana Stan. Mi-am luat acest username DIE1 din respect pentru Securitatea statului român și deoarece așa este considerat cool.

Pai eu zic sa va hotarati. Mai sus spuneati ca nu sunteti. Sau e vorba de personalitate multipla? ......E drept ca asta ar explica multe....

#146
DIE1

DIE1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 30.07.2008
Cititorii romanelor mele sunt liberi să creadă ce anume doresc din conținutul romanelor mele. TOTUL SAU NIMIC. Dacă aleg să creadă totul, ei bine, atunci au tras lozul câștigător. Dar eu nu le voi confirma niciodată genialitatea. Deoarece geniul nu are nevoie de confirmare. Dacă i-am luat foarte public apărarea domnului Pavel Coruț, demonizat completamente injust de un semidoct plecat rău de tot cu zmeul - Gigi Becali, am făcut-o deoarece domnul Coruț a promovat în excelentul său roman "Mântuirea de după cumplita rătăcire" valorile fundamentale ale judaismului, adică Unicitatea și Incorporalitatea Creatorului Universului. Credința aceasta judaică va fi globalizată. Acesta este tot Planul creionat de genialitatea lui Adam Weishaupt, fondatorul Organizației Illuminati.
Tendința puerilă de unificare a religiilor Cao Dai nu va avea nici o finalitate. Deoarece nu poți unifica o religie superspirituală, precum judaismul, cu unele profund și nesănătos de idolatre. Toți terranii vor ajunge să gândească aidoma judeilor. Iar dacă nu vor ajunge, aceasta va fi chiar o tragedie pentru ei.

#147
Xtrem55

Xtrem55

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 06.07.2011
Fiindca vad ca tot ne bombardezi cu auto-reclama de nimeni ceruta si vorbesti in continuare singura ca TV-ul, io cred ca esti sub influentza malefica a unei entitatzi d-aia rea de care-i plin Zoharul. Asa ca ai musai nevoie de alegerea unei metode de protectie anti-entitati non-umane, in umila mea opinie... Hai sa-ti zic deci cum vine treaba cu primul pas necesar, cumatra DIE1 - aka Ilenutza aka Judith etc - si-anume aflarea fara dubii a naturii entitatii "agresoare".

Importanta pare-a fi deci recunoasterea diferentzei dintre parfumul Raiului si-al Iadului (mi-a zis-o masonu' de bunica-miu inainte sa dea coltzu' la fix 90 de ani - Moloh, Hiram ori Baphomet sa-l odihneasca-n pacea night-clubului sau). Posted Image
Nu-i musai s-o iei de buna, dar varianta-mi pare veridica fiindca aduce dovezi ca nasul ar fi de fapt organul primordial in detectarea naturii oricarei entitati care te acosteaza (pardon, abordeaza) in forma incarnata la orice ora din zi sau noapte. Si-n plus poti sa dai copy/paste la povestea mea, lipind-o de aberatiile tale pe nedrept numite romane si salvind astfel macar finalul cu o legenda fascinanta (poti sa halucinezi si ca-i judaica la o adica).

Deci: entitatile cu aripi dalbe (siliconate si astea de fapt) si vesnic aiurea-cintatoare in dreapta Moshului vin la tine doar sa te recruteze-n plicticosul Cor Ceresc (nu prea mai au amatori), chiar cu pretul unei nopti "hot". Ele ar emana un iz cam dulceag si-un pic gretzos, ca parfumurile alea bulgaresti de se traficau pe vremea lu' Nea Nicu. Se pare ca mult mai incitante-s insa parfumurile fructat-amarui marca Lilith ale lucifericilor aparent reptoizi Posted Image  veniti special din Iad pentru tipe fainorshage ca tine, in scopul unei cu totul alte recrutari decit alea corutziene (desi sumerienii au lansat cindva, fara prea mare succes, teoria iadului pestilentzial).

In plus, Raiul si Iadul cica nu-s de fapt separate de vreo sirma ghimpata; se trece granitza p-acolo intr-o veselie, in functie de dispozitia de moment si locuitorii ambelor stabilimente au dreptul la cite-un concediu anual in care se pot materializa pe Pamint - fiindca acolo chiar ar functiona pe bune liberul arbitru. A fost totusi o scurta perioada (pina sa moara si-a doua oara de imbuibare niste vamesi de-ai nostri, romani) in care se cerea spaga sa intri in Iad/Rai, dar si sa iesi de-acolo. N-a durat insa mult, viloaiele si mertzanele fiind de fapt MOCA prin ambele zone si nu doar in posesia unor securisti semidocti ca tac-tu. Cu diferentza ca-n Rai sint peste tot pancarte cu "Fumatul interzis", pe care oricum nimeni nu le respecta. Posted Image

Cind si cind, Sfintu' Petru mai inchide insa portile Raiului (are Alzheimer si mai apasa gresit pe telecomanda Posted Image). Atunci cind il paleste si Parkinsonu', mai imbrinceste si cite-un crestin debusolat inapoi pe Pamint fara parashuta, in loc sa-l imbratiseze de bun-venit. Asta-i de fapt cel mai nashpa accident posibil p-acolo - sa revii pe Terra incins de bangul sonic ca austriacu' ala dement si sa constati in plus ca nu mai poti posta pe Softpedia, trezindu-te banat din principiu. Posted Image

Edited by Xtrem55, 12 November 2012 - 21:35.


#148
cincicinci

cincicinci

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 20.02.2013
ideile sunt atat de asemanatoare cu ale lui Corut incat , banuiesc, c sunt copiate, bineinteles n=am certitudinea , dar prea seamana.

Edited by cincicinci, 15 June 2013 - 18:12.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate