Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Script profil hi5

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
bejan

bejan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 26.01.2006
Stie cineva un script pt hi5, in care sa pui adresa de e-mail, si sa-ti dea poza poza de la profil, si  un link direct catre acel profil?
De posibil, e posibil, ca am vazut.

#2
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
poza de la profilul cui? a lu` gica?

Eu unul nu am inteles ce vrei.

#3
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007
Cred ca zice sa bagi e-mailul si sa-ti importe automat datele de hi5 ale persoanei in cauza. eu stiu ca protocoalele hi5 nu sunt publice ;)

#4
bejan

bejan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 26.01.2006
Uite ca aici

#5
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007

Quote

Avatar Spy for Yahoo Messenger and
Hi5 Profile Check

Pai verifica YM, aia e simplu, dra pe hi5 probabil verifica doar daca exista un cont pe acel mail. nu?

#6
bejan

bejan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 26.01.2006
Nici eu nu stiu bine cum sta treaba cu hi5 pt ca nu folosesc asa ceva pt mine, dar din cate stiam nu poti vedea un profil decat daca ai un cont pe hi5, dar de pe siteul ce l-am postat mai sus merge sa vezi profilul cuiva chiar daca nu ai cont, in plus arata si poza ce o are persoana principala la profil.
Deci am introdus adresa de email al unui prieten, si am putut sa-i vad profilul hi5.
Ma gandeam ca exista si la hi5 ceva cum e la yahoo (ceva de genul http://img.msg.yahoo.com....etc)

#7
sphinks

sphinks

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 31.05.2003
daca tu poti vedea poza cuiva de pe hi5 stiindu-i doar email-ul si fara sa ai cont pe hi5 (incarci hi5.com ca simplu internaut), atunci SIGUR se poate face un script care sa-ti arate poza cuiva de pe hi5 doar introducand adresa lui de email.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate