Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The worst of evil

Proiect de lege: Romanii vor achi...

Dopuri / casti amortizare zgomot ...

2 job-uri de 8 ore simultan.
 VW e-Up second hand sau alternati...

Reparatie scara mozaic vechi

Cablu curte destinat deplasarii l...

Sfat de cumparare pentru un Jagua...
 La mulți ani @mishu_bz!

La mulți ani @kyrre!

PF vinde 3 autoturisme ce se inti...

Suturi la relantii 2.0 tdi + fum ...
 Tencuiala exterioara casa caramid...

Restituire RCA Allianz

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?
 

NU votez !

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
88 replies to this topic

#1
Rodea

Rodea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 05.08.2004
Am vazut foarte multe topicuri despre alegeri, cu cine si de ce voteaza lumea, vreau sa stiu si eu care nu voteaza si de ce.

#2
shapeshifter

shapeshifter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,655
  • Înscris: 27.08.2002
Eu.. Sint anarhist..

#3
Danutz

Danutz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,645
  • Înscris: 05.05.2004
poate va mai razganditi pana pe 28  :rolleyes:

#4
Inginerul

Inginerul

    Setup Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,488
  • Înscris: 22.05.2002
Eu nu votez pt. ca am buletinul expirat si nu mi-am facut mutatia. Asa ca pot dormi linistit la sfarsitul saptamanii si sa ma bazez pe restul cetatenilor acestei tari.

#5
eXXocet

eXXocet

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 16.04.2004
Nu votez pt ca aspiratiile mele nu le regasesc la nici unul dintre candidati , iar despre platforme-program nici nu poate fi vorba, asa ceva nu s-a respectat niciodata dupa '89 in Romania.
Iar celor (multi) care propovaduiesc: "Ce daca nu-ti convine nici unul dintre candidati, du-te si voteaza pe cel mai putin rau" sau "neaparat tre sa mergem la vot" le spun :SUNTETI NISTE IGNORANTI, indoctrinati de curentele populiste prezentate la TV.

Edited by eXXocet, 23 November 2004 - 21:46.


#6
bobocul

bobocul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,392
  • Înscris: 16.09.2003

eXXocet, on Nov 23 2004, 21:45, said:

Nu votez pt ca aspiratiile mele nu le regasesc la nici unul dintre candidati , iar despre platforme-program nici nu poate fi vorba, asa ceva nu s-a respectat niciodata dupa '89 in Romania.
Iar celor (multi) care propovaduiesc: "Ce daca nu-ti convine nici unul dintre candidati, du-te si voteaza pe cel mai putin rau" sau "neaparat tre sa mergem la vot" le spun :SUNTETI NISTE IGNORANTI, indoctrinati de curentele populiste prezentate la TV.

<{POST_SNAPBACK}>

IDEM

Toti candidatii urmaresc numai un ciolan mareeee de ros

#7
Necronomikon

Necronomikon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,554
  • Înscris: 15.04.2004
Asa..... asteptati sa va faca altii treaba. Daca nu votati, cum vreti sa va asteptati la schimbare? Tara asta are mare nevoie de schimbare. Ne-au jefuit talharii astia destul de la revolutie incoace. Nu spune nimeni ca daca vine Basescu, el si cu ai lui n-or sa fure si ei putin. Dar mai mult decat actualii mafioti, cu greu. Stati fratilor linistiti si dormiti in puf pt urmatorii 5 ani, poate va mai vin mintile in cap.

#8
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002

eXXocet, on Nov 23 2004, 21:45, said:

Nu votez pt ca aspiratiile mele nu le regasesc la nici unul dintre candidati , iar despre platforme-program nici nu poate fi vorba, asa ceva nu s-a respectat niciodata dupa '89 in Romania.
Iar celor (multi) care propovaduiesc: "Ce daca nu-ti convine nici unul dintre candidati, du-te si voteaza pe cel mai putin rau" sau "neaparat tre sa mergem la vot" le spun :SUNTETI NISTE IGNORANTI, indoctrinati de curentele populiste prezentate la TV.

<{POST_SNAPBACK}>



Sau tu ai probleme si nu iti dai seama ce rau faci cu ideile astea .. zis...marete. Pai daca tu, mai descuiat la minte nu mergi ca stii ca nici un partid nu cospunde asteptarilor tale...e OK, dar PSD corespunde mult prostimii si asa ne-am facut iar cu PSD, ca te dai destept si ne faci pe noi ignoranti

Geeez....rau ii cand unii se cred mai buni decat is....

#9
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
nu votez pentru ca:

1. n-am buletin si nici ca-mi pasa
2. toti politicienii sint niste capuse mincinoase care ar trebui trimise pe marte
3. mi se face scirba cind ii vad, ar fi ca si cum as vota care farfurie cu muci e mai apetisanta
4. schimbare nu exista cind e vorba de supt
5. nu exista vot uninominal asa ca votezi tot felul de indivizi dubiosi
6. oricum iasa nastase
7. si psd
8. si nu vreau sa pierd timp pretios pentru nimic
9. am mai votat o data schimbarea si m-am dat 4 ani cu capul de pereti
10. indiferent cine o sa iasa peste 1000 de ani vom fi tot in aceeasi situatie: germania la 1300 dupa fiul domnului

#10
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,146
  • Înscris: 09.09.2003
1. sunt comod (principalul)
2. nu am conditii ca tre sa stau la o coada de ma doare capu si chiar n-am timp
3. de parca ar conta cine iese... tot acelasi rahat o sa mancam (ca e albastru ca e portocaliu)

#11
Swap

Swap

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 28.07.2003
:lol:  ce motive aveti si voi ...
nici eu nu prea am cu cine vota dar o sa pun stampila pe partidul ecologist (sper sa avem unul! chiar asa, avem?) ... ii incurajez ... poate in viitor o sa inspiram si noi AER ... si o sa putem bea APA (la robinet) ... macar atat :)

#12
Rodea

Rodea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 05.08.2004
Eu nu votez pt ca pur si simplu nu am pe cine. Cand aud faza cu "e dreptul tau" mie- scarba. Cand esti pus sa alegi intre 5 rahati care trebuie mancati ai si dreptul sa spui ca nu ti-e foame.

#13
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
Bah, voi chiar aveti probleme....serioase. Trebuie sa fiti luati ca la gradinita. So:

Suntem la gradinita. Pe masa avem 10 portii din aceasi mancare. Avem 10 copii. 4 din ei spun ca nu le place. 6 o mananca. Concluzia: Toti care au mancat (care merg la vot) au votat pentru aceasta mancare (PSD)....chiar asa greu e? Data viitoare aceasi mancare infecta va face bucataria!!! Voi va vreti voua binele (si poate si a celor din jur) si voi judecati cu curu? Sunteti limitati rau. Si unul din noi ne mai si face pe restu....ignoranti......poate om fi...cine stie, dar voi siguri suferiti de o prostie crasa.....

#14
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,146
  • Înscris: 09.09.2003
Tot ca la gradinita:

daca pe masa sunt 10 feluri de mancare si toate-s de rahat! si 4 insi aleg un fel si 4 insi altu, eu si cu unu nu vrem sa alegem, crezi ca ma simt io vinovat ca nu am ales felu' 1 ca sa fie ala de acu in cantina? cacat! tot mancare de cacat o sa mananc orice as alege! asa ca prefer sa nu!

#15
vektor12

vektor12

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,977
  • Înscris: 20.05.2004
exista si optiunea anulat-vot, ca sa nu vi-l fure cineva  B)

#16
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
@add

Iaca nu e asa problema. Daca stai pasiv si zilnic stai in fata mancarii si nici un o sa o mananci, o sa mori dracului de foame. Varianta a doua este sa mearga toti cei 4 copii sa zica ca mancarea e infecta. S-ar putea sa fie ascultati, s-ar putea sa nu fie ascultati. Dar macar exista o contra de 4 persoane. Exista sansa undei schimbari. Dar la ideile voastre stupide, aceasi mancare infecta o veti avea si maine. Si iar nu veti manca. Muriti dracului de foame cu prostia voastra cu tot.

#17
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002

vektor12, on Nov 24 2004, 11:22, said:

exista si optiunea anulat-vot, ca sa nu vi-l fure cineva  B)

<{POST_SNAPBACK}>



Uite o idee, nu laudabila, dar foarte buna, mai ales cu PSD-ul asta

Bravo vektor. Mai exista si creiere pe forumu asta, nu doar cururi.

#18
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
nu inteleg de ce esti prost daca nu vrei sa maninci rahat?!? doar pentru ca toti iti spun sa maninci rahat sau rahatul cel mai dulce?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate