Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!
 Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 

Scoala de soferi in Cluj?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
hera25w

hera25w

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 11.03.2008
Buna,
  
    Vreau sa fac si eu scoala de soferi vara asta. Sunt din cluj.
    In primul rand nu ma pot hotari daca sa apelez la un instructor privat, am vreo 2 numere de telefon ale unor instructori recomandati de niste prieteni, sau sa merg la o scoala de soferi.
    Si in al doilea rand, la ce scoala ati fost in cluj si cu ce impresii ati ramas? Lucruri bune si mai ales rele.

Sper sa ma ajutati,
Bye.

#2
neobluenet

neobluenet

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 13.08.2004

 hera25w, on Jun 28 2008, 21:08, said:

Buna,
  
    Vreau sa fac si eu scoala de soferi vara asta. Sunt din cluj.
    In primul rand nu ma pot hotari daca sa apelez la un instructor privat, am vreo 2 numere de telefon ale unor instructori recomandati de niste prieteni, sau sa merg la o scoala de soferi.
    Si in al doilea rand, la ce scoala ati fost in cluj si cu ce impresii ati ramas? Lucruri bune si mai ales rele.

Sper sa ma ajutati,
Bye.
Eu am facut la Auto Tudor si e misto. Desi trebuie sa mergi la garaj de fiecare data cand ai ora de condus ca de acolo se face plecare si acolo te si intorci. Dar macar te tot plimba pe unde mergi cu politia si instructorul meu era tare mistocar, de treaba. Nu striga, avea rabdare, explica bine parcarile.

#3
micutu_flo

micutu_flo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 233
  • Înscris: 20.11.2005

 neobluenet, on Jul 7 2008, 17:21, said:

Eu am facut la Auto Tudor si e misto. Desi trebuie sa mergi la garaj de fiecare data cand ai ora de condus ca de acolo se face plecare si acolo te si intorci. Dar macar te tot plimba pe unde mergi cu politia si instructorul meu era tare mistocar, de treaba. Nu striga, avea rabdare, explica bine parcarile.


si eu tot la auto tudor , desi cam demult :D , oricum si atunci erau ok

#4
Adryan_TheOne

Adryan_TheOne

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 22.02.2007

 micutu_flo, on Jul 11 2008, 12:53, said:

si eu tot la auto tudor , desi cam demult :D , oricum si atunci erau ok
Eu iti recomand Alfa deoarece acolo am facut si eu.Tocmai am scapat...mai am la politie.La scoala l-am luat din prima, trebuie sa faci 24/26 ca sa il iei.Daca mergi la cursurile de legislatie cum am facut eu iti va fi foarte usor pt ca profesoara explica foarte bine.Bafta!Sper sa il iau si la politie din prima.

Ps. Eu am facut (fac) cu instructor privat, de treaba omu'.

Edited by Adryan_TheOne, 12 July 2008 - 22:51.


#5
dt1986

dt1986

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 05.05.2008
Si eu tot la Auto Tudor m-am inscris saptamana trecuta. Azi urmeaza sa dau simulatorul auto. Stie cineva in ce consta?:P ms.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate