Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...
 Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!
 Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 

Cu noaptea in cap

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
nanashu

nanashu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,036
  • Înscris: 18.08.2004
Bravo, ma bucur ca va "miscati" ... atit fizic cit si fotografic. Faine imaginiile.

@Mr. Fred
Ai mare grije ca ai inceput sa faci fotografii prea corecte, esti in pericol  :D

#38
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001

mr.fred, on Nov 2 2004, 00:59, said:

so, (adica deci), arty, i see (adica vad) ca te-ai uitat atent ;). macro-ul nu e al meu ci a lui aurel.
pana la urma nu am inteles. ti se par sad (adica triste), dar de fapt nu sunt.
asta e. noi am vrut sa fie triste. unele asa au iesit. daca you (adica tu) in america esti deprimat noi ce sa spune here (adica aici).

<{POST_SNAPBACK}>

unde dai si unde crapa. mai ramanea sa se comenteze si greshelile de ortografie si aveam set complet...

#39
Rigid Aurel

Rigid Aurel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,564
  • Înscris: 14.07.2004
Bai, eu nu am vrut ca ale mele sa para triste. Daca par asa, inseamna ca nu am reusit sa transmit ceea ce eu doream. Ale mele s-au vrut mai mult misterioase, cel putin primele doua, de unde si titlul: fata cu ochii verzi. I se par cuiva triste ale mele? Si macro cu "tristetea pamantului" tot enigmatica se vrea, ceva care sa nu arate exact care este subiectul. I-am spus "tristetetea" ca sa explic apa de pe iarba. Puteam sa ii spun "sudoarea pamantului" dar parca suna prea proletcultist. :)

#40
altfel

altfel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 21.04.2004
oricum sunt niste poze aiurea.
cea mai misto poza mi-a reusit mie. am vazut-o eu in viewfinder cand am facut-o si mi-a placut la nebunie.
lasa ca developez eu filmu si v-arat.... :whistling:

#41
altfel

altfel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 21.04.2004
poza aia misto de care ziceam e pe celalalt film din care mai am 15 cadre de facut.

edit: floricica aia e prima poza facuta cu inelele macro cumparate acum 3 luni :)
doar am redimensionat-o.

Attached Files

  • Attached File  1.jpg   27.69K   41 downloads
  • Attached File  2.jpg   50.24K   42 downloads
  • Attached File  3.jpg   30.09K   35 downloads
  • Attached File  4.jpg   28.01K   189 downloads

Edited by altfel, 29 November 2004 - 10:24.


#42
26octombrie

26octombrie

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 26.11.2004
"de ce e totul depresiv, sad? permanent...
tristetzea care duce nicaieri mereu forever.... cmon...
ma deprima sa vad asta... si nu'mi plac starile astea.
pozele sunt bune unele... dar e mult prea multa mizerie totushi. de ce nu facetzi si imagine mai optimista, mai colorata, mai cu viatza...
toate's triste? negative..."

zau daca inteleg.... in afara faptului ca ceata, laolalta cu cerul plumburiu, imi dau o stare de bine, mi se pare ca toate ideile astea preconcepute: daca e soare e frumos, daca ploua e urat, daca e soare sunt voios, daca vine o vijelie sau ceata, sau orice altceva, umblu cu lama in buzunar, toate astea, spuneam, par scoase din mintea unui copil de clasa 1, care rationeaza folosind ca model pozele din abecedar..
cred ca un peisaj mai cenusiu iti deschide portile spre interior, spre deosebire de locurile si momentele foarte "colorate", care iti dau superficialitate, in gandire si in trairi.
eu ma simt fericita intr-un decor de "fata cu ochi verzi"! ceva depresiv, intr-adevar, mi se pare un decor gen"vara" din abecedar, cand eu sunt la munca. . aia da depresie. ce-aveti voi acolo e splendoare! felicitarile mele, mi-ati oferit o stare minunata.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate