Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

Epilare in zona anala

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
155 replies to this topic

#37
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

 penny_s, on Apr 30 2008, 10:30, said:

nu i-as spune chiar fermoar... mai degraba antifurt. nu vreau sa-mi fure nimeni polenul fecioriei!
Nici daca are filtru anti-polen?

#38
worlds_pain

worlds_pain

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 296
  • Înscris: 11.03.2008
Doamne :lol:
vezi ca se gasesc in comert cutii de ceara de  epilat la rece, care arde firul de par. Te dai pe mustati, pe la fund, pe unde vrei, lasi vreo cateva minute (scrie pe hartiuta) si pe urma doar stergi cu o batista, sau cu un burete ceva, si se ia parul. Nu doare deloc. Dar e cam ca si cu lama de ras, adica nu o sa iti creasca mai putin pe urma, fiindca nu il smulge, totusi poate arde si radacina si in timp.. cine stie. Oricum este cea mai convenabila metoda de a scapa de parul nedorit.

#39
TTL

TTL

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 12.04.2007
Vad ca la Garfield ala al tau care ne arata popoul n-a functionat... Vinzi produse in care nu crezi?  <_<

#40
penny_s

penny_s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 825
  • Înscris: 19.10.2006

 worlds_pain, on Apr 30 2008, 06:45, said:

Doamne :lol:
vezi ca se gasesc in comert cutii de ceara de  epilat la rece, care arde firul de par. Te dai pe mustati, pe la fund, pe unde vrei, lasi vreo cateva minute (scrie pe hartiuta) si pe urma doar stergi cu o batista, sau cu un burete ceva, si se ia parul. Nu doare deloc. Dar e cam ca si cu lama de ras, adica nu o sa iti creasca mai putin pe urma, fiindca nu il smulge, totusi poate arde si radacina si in timp.. cine stie. Oricum este cea mai convenabila metoda de a scapa de parul nedorit.
in fine, un om intreg la creier!
multumesc! am sa ma uit...

#41
dacadrean

dacadrean

    Altruist !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 12.11.2006
Incearca si cu odorizante, se spune ca cele de frigider dau rezultatele cele mai
 bune.Elimina parul din cur si-l 
netezeste pe cel din zona pubiana.
Deasemenea elimina mirosurile de branza, si fecale si reda mirosul de carne.

#42
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,976
  • Înscris: 03.12.2005
Si nu uita sa iei si un balsam sau un Bioxiteracor pentru cand rasare paru' inapoi in fund si nu poti nici sa calci de mancarimi.

Decat asa epilare mai bine ii faci o carare pe mijloc si o coafura frumoasa cu gel.

#43
subiect

subiect

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 599
  • Înscris: 27.01.2008
Idee de afaceri: avand in vedere ca epilarea dorsala devine  tot mai populara, unii s-ar putea sa piarda definitiv "podoaba". Propun infiintarea unei companii producatoare de peruci de fund.

#44
SINEKT

SINEKT

    Cyber-omul

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,047
  • Înscris: 23.02.2007
M-am cracanat de ras citind, mai ales:

Quote

Propun infiintarea unei companii producatoare de peruci de fund
.

Pana una alta cat de scrantit tre sa fii sa incepi sa te razi/epilezi prin tot felul de locuri dubioase ??? Eu o singura data in viata m-am ras in zona pubiana si dupa ce am simtit ce am simtit timp de vreo cateva saptamani, am renuntat definitiv si irevocabil la idee, pentru tot restul vietii mele. La fel sub axila, la cur, in nas, pe dupa ureche, intre degete si prin alte parti dubioase. V-ati gandit vreodata ca parul ala creste acolo cu un scop ? Ca poate zona respectiva este atat de sensibila la nivel cutanat incat are absoluta nevoie de un "buffer", un amortizor intre piele si haine, pentru reducerea frecarii cu hainele si aerisirea zonei ? Da, corect, aerisire, pielea transpira in respectivele zone mai mult daca este ras/epilat parul, pentru ca parul, spre deosebire de piele sau haine, ofera o spatiere ce favorizeaza ventilatia.

Cred ca in curand o sa va vedem cu topicuri gen "Cum pot sa-mi tai scula, ca e la moda ?".

#45
penny_s

penny_s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 825
  • Înscris: 19.10.2006

 sebulbus, on Apr 30 2008, 07:01, said:

Si nu uita sa iei si un balsam sau un Bioxiteracor pentru cand rasare paru' inapoi in fund si nu poti nici sa calci de mancarimi.
la asta nu m-am gandit...

#46
AlexGP

AlexGP

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 03.01.2007
nu merge si o scalpare ( sau mai bine fundare)? Cu toporul!
Indian stile! :sorcerer:

#47
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

 AlexGP, on Apr 30 2008, 13:24, said:

nu merge si o scalpare ( sau mai bine fundare)? Cu toporul!
Indian stile! :sorcerer:
Pai daca se mai plimba mult prin Rahova tare mi-e (fara sa ma laud dar e) ca Penis va beneficia de un serviciu profesionist de scalpare anala la fata locului... asa numitul fast scalping practicat de catre cei din banda lui Mobius.

#48
penny_s

penny_s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 825
  • Înscris: 19.10.2006

 934, on Apr 30 2008, 16:19, said:

Pai daca se mai plimba mult prin Rahova tare mi-e (fara sa ma laud dar e) ca Penis va beneficia de un serviciu profesionist de scalpare anala la fata locului... asa numitul fast scalping practicat de catre cei din banda lui Mobius.
p'asta cu Mobius ai furat-o de la carman, nemernicule!

#49
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 02.07.2006
Cauti o masina puternica in prima instanta, o pui sa faca un burn out ceva si apoi dai jos kiltu si pui fundu pe cauciuc.Probabil ca nici piele pe fund nu mai ai, ce sa mai vorbim de par :console:

#50
penny_s

penny_s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 825
  • Înscris: 19.10.2006
cresc lighioane in parul din zona respectiva?

#51
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

 penny_s, on May 1 2008, 06:16, said:

p'asta cu Mobius ai furat-o de la carman, nemernicule!
:proud: Asa, si? Ce-o sa-mi faca? La ora asta pe Carman il epileaza viermisorii.

#52
penny_s

penny_s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 825
  • Înscris: 19.10.2006

 934, on May 1 2008, 07:23, said:

:proud: Asa, si? Ce-o sa-mi faca? La ora asta pe Carman il epileaza viermisorii.
carman a impartit niste damigene cu vin si cativa miei pe la moderatori si isi astepta deblocarea contului (nu ala din banca!)...

#53
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

 penny_s, on May 1 2008, 11:25, said:

carman a impartit niste damigene cu vin si cativa miei pe la moderatori si isi astepta deblocarea contului (nu ala din banca!)...
Vreau si eu vin. Mieii sint be... epilati?

#54
penny_s

penny_s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 825
  • Înscris: 19.10.2006

 934, on May 1 2008, 08:30, said:

Vreau si eu vin. Mieii sint be... epilati?
mai, miei s-au terminat, dar mai este un berbec epilat... :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate