Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
2 job-uri de 8 ore simultan.

VW e-Up second hand sau alternati...

Reparatie scara mozaic vechi

Cablu curte destinat deplasarii l...
 Sfat de cumparare pentru un Jagua...

La mulți ani @mishu_bz!

La mulți ani @kyrre!

PF vinde 3 autoturisme ce se inti...
 Suturi la relantii 2.0 tdi + fum ...

Tencuiala exterioara casa caramid...

Restituire RCA Allianz

Contact posibil deteriorat proces...
 ce se mai lucreaza remote ?

Quantum computing / Calculatoare ...

Care din urmatoarele optiuni este...

Cum se calculeaza MTBF la un swit...
 

pcfun = neseriosi

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
^_^

^_^

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 15.09.2006
Am achizitionat in Ianuarie un card de memorie si in cititor. In momentul ala completasem gresit datele pentru facturare. Dupa ce mi-a venit coletul, am discutat telefonic cu ei in vederea anularii primei facturi si refacerea cu datele corecte. Atunci au zis ok, o sa dureze cateva zile. Bineinteles ca nu a fost asa, am sunat din nou si au inceput sa invoce diferite motive pentru a amana o amarata de factura. M-am hotarat sa scriu aici deoarece nici astazi acea factura nu a fost refacuta. Asa ca .. ganditi-va bine inainte de a cumpara de la pcfun. Daca o sa aveti nevoie de garantie la vreun produs ? ;)

#2
justasking

justasking

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,189
  • Înscris: 21.07.2006
si mie mi-au lasat o impresie foarte proasta ; un jegos de la vanzari ma mintea in fata cu un tupeu fantastic . eu i-am scris una in mail el la telefon imi zicea altceva si incerca sa ma convinga ca defapt am zis altceva. cand am luat mailurile la rand a dat-o cotita...

Am scos pcfun din lista magazinelor online de la cumpar deobicei.

#3
Crizu

Crizu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 06.04.2008
^_^)-->
QUOTE (^_^ @ Apr 10 2008, 22:23) <{POST_SNAPBACK}>
Am achizitionat in Ianuarie un card de memorie si in cititor. In momentul ala completasem gresit datele pentru facturare. Dupa ce mi-a venit coletul, am discutat telefonic cu ei in vederea anularii primei facturi si refacerea cu datele corecte. Atunci au zis ok, o sa dureze cateva zile. Bineinteles ca nu a fost asa, am sunat din nou si au inceput sa invoce diferite motive pentru a amana o amarata de factura. M-am hotarat sa scriu aici deoarece nici astazi acea factura nu a fost refacuta. Asa ca .. ganditi-va bine inainte de a cumpara de la pcfun. Daca o sa aveti nevoie de garantie la vreun produs ? ;)[/quote]


Mai are un fratior...electrofun.ro.....sunt de tot rasu fiindca posteaza produse care de fapt nu le au in stoc...daca suni sa te interesezi ce si cum iti raspund cu un ton foarte jignit ca: cum intraznesti sa suni si sa ai intrebari de produsele noastre?!.....ti-o spun verde in fata ca nu rezerva produse pt clienti ca daca nu platim...si i-am zis ca dac voi nu faceti asa ceva eu de ce as comanda...dak nu-mi ajunge produsul si raman cu banii dati...o discutie f puerila si am decis simplu sa nu ii mai contactez....

Ahh si mail-ul lor incepe cu "Stimate doamna"......halal acordurile lor gramaticale, Daca eu faceam greseala asta seful meu imi rupea capul.....in fine (neext)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate