Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

ce placa e de vina?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
evil_inside

evil_inside

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 26.02.2008
nu mi se aprinde monitorul(marca adi..ce e drept e mai vechi),dar daca misc de placa video merge.dar dupa multe incercari..si calculatorul nu funtioneaza in tot acest timp.(placa video e pe agp,nvidia fx 5500)si tot la fel imi face cu placa de retea,nu mi se conecteaza la net si imi dispare legatura de la local area conection.(net prin rds).l-am tot stins si am tot incercat sa misc placile astea..si cand merge aia video si respectiv monitorul...nu merge aia de retea si imi da eroare la conexiunea de internet.nu inteleg cum tot se sterge icoana a doua de conexiune  placa de baza e k8ne deluxe.virusi nu am..ca am bagat kaspersky si i-am dat scan.a gasit in C cateva fisiere cu troianu dar le-am dezinfectat si sters mai bine zis.o sa imi iau azi alta placa de retea..daca o fii de la aia,macar sa am cdu sa o reinstalez de cate ori dispare..cu toate ca nu e normal deloc.astept raspunsuri...

#2
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,649
  • Înscris: 15.06.2004
Problema ta e hardware. Se muta.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate