Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Scatter corner

- - - - -
  • Please log in to reply
110 replies to this topic

#109
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/9hQCGUJAiMg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] neidentificat

#110
tda1514a

tda1514a

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 27.08.2007
Fac un barem, macar sa va dati cu parerea si voi ce putea sa fie dintre italia ungaria sau cehia.. ca l-am prins cand avea maximul pe multipath si nici cu nemtii nu am scoso la apa.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/N8Oo-Ws3wR0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Poate printe pasionatii satelit sau persoanele de rand a surprins vre unu, vre-unul din radiouri dand muzica asta.
nemtii mi-au dat o lista si eu am postato in film in descriptie.

Edited by tda1514a, 05 December 2011 - 08:10.


#111
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
Aproape de retragerea din dx iata ce se poate scoate din romania via scatter testat in 6 locuri diferite.

88,1 - sarbi belgrad si pe partea inversa greci
89.0 turci
89.2 - alem turk
89.3 - sarbi belgrad
89.8 - show turk
90.5 - novisad
91.3 horizont
92.5 tupiznica si pe partea inversa novisad
93.0 turci
93,1 turci
93,2 sarbi si invers bulgari si opus romani
93,3 turci
93,3 greci
93.3 croati
93,8 greci
93,9 turci , scatter activ vara
94.5 turci si opus sarbi
95,1 greci si pe partea inversa ceva slavonic
95,5 cehi sau germani
95.6 turci si sub ei greci
96,1 sarbi
96,5 sarbi
96,6 slovaci
97,2 turci
98,1 croati
100.1 mogosa romania
100.4 sarbi
101,1 sarbi
105,5 unguri
Perioada de urmarire a fenomenelor scatter a fost intre iulie 2009 pana in decembrie 2012 si marea majoritate au fost inregistrate si le gasiti in canalul http://www.youtube.c...hu?feature=mhee
Din experienta
vara croatii 93,3 sunt complect fasaiti pana spre craiova de turcii de la radio K deoarece folosesc polarizare mixta adica in forma de X
Slovacii se simt cum te apropii spre prahova si spre pitesti pe 96,6, orionul practic nu exista pe directia lui
iar 94,5 turcii se scot in toate coclaurile buzaului testat atat in rape cat si pe dealuri si pe alocuri este facut praf de sarbi si de pocainta sperantei 94,6 din brasov.
Succese si incodata multumim celor care m-ati sustinut, din pacate va raman amintiri scrierile. ma retrag si o sa vedeti filmul de adio in curand.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate