Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Cele mai bune magazine de telefoane

- - - - -
  • Please log in to reply
69 replies to this topic

#55
sonykel

sonykel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,526
  • Înscris: 24.11.2004

Sp!der, on Sep 23 2004, 13:04, said:

Eu am observat ca tipii de la Total GSM au preturi mai mici ca la reprezentanta Connex daca faci abonament... la liber este mai scump... Connex da X600 cu 8.100.000 la abon si cu 9.800.000 la liber   si Total GSM dadea acelasi telefon cu 7.000.000 la abon si cu 11.000.000(aprox) la liber.

Poate nu este valabil si pentru alte telefoane...nu am verificat, si nici nu stiu nimic despre ei pt ca deocamdata nu am cumparat nimic de la ei.  ^_^

<{POST_SNAPBACK}>


salut tiai luat vreu telefon de la ei???esti din constanta nu?si eu vreau sa-mi cumpar de la ei!

#56
proxxxy

proxxxy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 15.07.2003
nu vreau sa fac reclama, dar eurogsm si vegastel sunt de departe cele mai bune magazine; cel putin in privinta preturilor (este f. dubios asemanarea pretirilor si cand scade pretul unui telefon la eurogsm scade in acelasti timp si la vegastel - parca ar fi acelasi magazin :) )

#57
Snoop

Snoop

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 18.05.2003
Un handsfree bluetoth si card memorie de unde ar fi mai indicat sa iau?

#58
Snoop

Snoop

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 18.05.2003
Am gasit ceva super misto pe net: Flash ptr 7610.
Stie careva pe unde se gaseste asa ceva in Bucuresti. Va sunt deeply recunoscator!

#59
Snoop

Snoop

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 18.05.2003
Si inca un lucru: De ce la ultrapro preturi asa mici?

#60
Irishman

Irishman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 660
  • Înscris: 18.11.2003
Pentru telefoanele Nokia luate la liber va recomand Internity.
2 ani garantie, factura, etc ...

#61
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
la ultra pro nu sunt preturi mici la toate telefoanele .. exemplu ar fi myx 5 care costa ceva la genu 5 milioane....sunt sigur ca ar mai fi si altele...

#62
crockus

crockus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 15.01.2006
Salut,

Dupa cum vad eu, discutia s-a cam terminat.
Vroiam sa mai zic ceva de RTL GSM. Am vazut si eu saptamana trecuta (in mai 2006) ce preturi bune au si am zis sa ii contactez mai intai pe email (sunt din Iasi) saii intreb de accesorii, ce gasesc in cutia de la tel;efonul care as vrea sa il cumpar (Samsung D500), etc, etc.
De 4 zile le tot scriu in fiecare zi si nimic.
Pacat de ei, ca par a fi inregistrati la Registrul Comertului, adica par a fi in regula cu actele si functioneaza legal, ca orice firma....

Bafta maxima,

Ovidiu

#63
Ruleta

Ruleta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 22.06.2006
Pentru add. Eu sunt nou pe forum si am vazut o lista de telefoane clasice cum ar fi motorola t280. Ce stii? Se mai gasesc astfel de telefoane noi in momentul de fata?

Nu stiu ce poti dar eu in locul tau ieseam cu POLITIA din magazin :cursing:

#64
Sany

Sany

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 20.01.2006
Actualmente, in opinia mea, daca vrei sa iti faci si un abonament pe langa procurarea mobilului, cea mai buna varianta ar fi magazinele proprii vodafone/orange ! Daca vrei un telefon la liber cred ca Germanos/EuroGSM sunt cei mai seriosi si cu preturi acceptabile !

Cei de la Germanos/EuroGSM, in general au preturile telefoanelor la abonament identice cu preturile telefoanelor din magazinele proprii Vodafone/Orange, doar ca aparatul nu este codat in reteaua respectiva. ;)

Edited by Sany, 01 July 2006 - 00:53.


#65
Ruleta

Ruleta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 22.06.2006
Pentru Crockus. A nu raspunde la mesaje (indiferent de care sunt) este o boala nationala. Daca soliciti undeva o informatie despre un produs ti se va raspunde la calindrele grecesti. Daca soliciti cumpararea produsului atunci ti se va raspunde si da si nu. Iar daca soliciti ceva de o valoare foarte mare atunci iti va raspunde in ideia ca la o suma mare are si el castigul lui. De regula atunci cand nu prea stie ce sa raspunda(incompetenta profesionala) atunci nu iti va raspunde niciodata in vecii vecilor amin :)  P.S. Singurii care mai raspund la mesaje sunt cei de la Euro Gsm. Probabil ca au un sef cu vana groasa si un maturoi mare in mana.

#66
crockus

crockus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 15.01.2006
Salut.

  Da, "Ruleta", din pacate ai dreptate referitor la indolenta unora.
  Prin urmare, nu mi-am mai luat nici D500 nici D600, nici un alt mobil. Am luat pentru prietena mea un aparat foto digital excelent la un pret excelent si am terminat, deocamdata, treaba (imi place in continuare D600, dar am sa mai astept sa mai scada pretul).
   Bafta maxima la toti !
   Sa auzim numai de bine.

#67
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006

View PostSany, on Jul 1 2006, 01:50, said:

Cei de la Germanos/EuroGSM, in general au preturile telefoanelor la abonament identice cu preturile telefoanelor din magazinele proprii Vodafone/Orange, doar ca aparatul nu este codat in reteaua respectiva. ;)

Acest lucru este practicat de majoritatea dealerilor... Si Internity, spre exemplu, ofera gratuit telefoane la abonamentele Cosmote incheiate la ei, dar telefoanele nu sunt codate in reteaua respectiva...  :coolspeak:

#68
AnjinSan

AnjinSan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 06.04.2004
dar despre baietii care vand telefoane aduse de afara ce stiti? Chiar aici pe softpedia sunt multe anunturi . Si nu ma refer la cele de ocazii ci la cei care au si site si pretind ca au telefoane noi , sigilate si ca ar mai da si garantie.

   A luat cineva de la ei? Cum sta treaba?

#69
AnjinSan

AnjinSan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 06.04.2004
nimeni nici o parere?

#70
Ruleta

Ruleta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 22.06.2006
Telefoanele aduse de afara sunt o loterie. Poti sa-l nimeresti excelent poti sa nu-l nimeresti deloc. Parerea mea. :)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate