Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala
 PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?
 Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...
 

NU MAI CUMPARATI DE LA PC GARAGE !

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
251 replies to this topic

#199
herren

herren

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 871
  • Înscris: 25.03.2006

View Postrebutatul, on Feb 6 2008, 15:08, said:

Daca luai un hdd il primeai in cutie antisoc. Daca luai niste memorii le primeai tot ambalate, astfel incat sa nu se deterioreze pe durata transportului.
Dar toate astea tot intr-o punga sunt bagate :)
Da sigur:)) asa mi s-a zis si mie ca nu imi trimite comanda ca nu au memoriile sigilate dar pana la urma le-am primit aruncate in cutia placii video fara nici un fel de protectie:)) PC GARAGE RULLZ ( din parti )  :rolleyes:

Edited by herren, 06 February 2008 - 16:22.


#200
rebutatul

rebutatul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 16.02.2005

View Postrebutatul, on Feb 6 2008, 15:08, said:

[...]Daca luai niste memorii le primeai tot ambalate, astfel incat sa nu se deterioreze pe durata transportului[...]
Cutia placii video nu se incadreaza in situatia de mai sus? :) Anyway... Nu ai cum sa multumesti vreaodata pe cineva care doreste sa fie/para nemultumit indiferent de situatie.

#201
jd3rul

jd3rul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 21.05.2005
Acu am intrat inainte de pcgarage , pe forum sa vad ce mai e ... vroiam sa dau comanda la hd2600xt pe AGP  ... dar m-am razgandit .  
Am sa fac comanda la mediadot  :rolleyes:

#202
herren

herren

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 871
  • Înscris: 25.03.2006
Avand in vedere ca zdranganeau pe acolo nu stiu cat de protejate erau:)) mai bine le punea curieru in buzunar :lol:
EDIT:La telefon mi s-a zis ca e desigilata memoria si ca trebuie sa astept pana primeste una sigilata.Sa inteleg ca am asteptat 2 zile in plus ca sa baga memoria in cutia de la placa video?:| FOARTE BINE!:)) sunteti tari:D:))

Edited by herren, 06 February 2008 - 16:38.


#203
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007
romanu' ca romanu' sa exagereze putin :death:

#204
angel

angel

    Softpedia Viewer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,933
  • Înscris: 16.05.2005
exagerati mai....eu am cumparat o Sagitta 2 din magazin, era cutia gaurita pe o parte, carcasa era intreaga insa. deh, avantajul la magazin e ca poti desface sa te uiti ce iei, daca nu iti convine, poti schimba.

revenind la PCgarage...sper ca hardul sa fie in cutie antisoc...sper sa fie standard la ei asa ceva.

rebutatul, tie iti e adresata mai mult, intrebarea asta :P

#205
rebutatul

rebutatul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 16.02.2005

View Postjd3rul, on Feb 6 2008, 16:26, said:

Acu am intrat inainte de pcgarage , pe forum sa vad ce mai e ... vroiam sa dau comanda la hd2600xt pe AGP  ... dar m-am razgandit .  
Am sa fac comanda la mediadot  :rolleyes:
Hai sa facem un pariu. Iei produsul de la PC Garage (am vazut ca e pe stoc), daca ai vreo problema cu garantia we loose si ti se schimba de pe stoc impreuna cu un rabat de 5%. Daca nu ai nici o problema in urmatoarele 6 luni, promiti sa povestesti cat de bine ai fost servit etc (un comment de cel putin 200 cuvinte).


View Postangel, on Feb 6 2008, 16:35, said:

rebutatul, tie iti e adresata mai mult, intrebarea asta :P
Te referi la asta? :D
http://blog.pcgarage...ne/f-r-a-g-i-l/

#206
herren

herren

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 871
  • Înscris: 25.03.2006

View Postrebutatul, on Feb 6 2008, 16:45, said:

Hai sa facem un pariu. Iei produsul de la PC Garage (am vazut ca e pe stoc), daca ai vreo problema cu garantia we loose si ti se schimba de pe stoc impreuna cu un rabat de 5%. Daca nu ai nici o problema in urmatoarele 6 luni, promiti sa povestesti cat de bine ai fost servit etc (un comment de cel putin 200 cuvinte).
Mai nou pc garage se roaga de clienti sa cumpere de la ei  :lol: ?

#207
rebutatul

rebutatul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 16.02.2005

View Postherren, on Feb 6 2008, 17:19, said:

Mai nou pc garage se roaga de clienti sa cumpere de la ei  :lol: ?
Nu, doar am eu asa o banuiala de cacealma. Sunt provocat, provoc mai departe. Right? ;)

#208
CLAXON

CLAXON

    din Republica Bananiera Romania

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,337
  • Înscris: 07.04.2006
nu-mi place scotch-ul maro......pune din ala transparent, e mai frumos :P


din ce am vazut, de cate ori am cumparata ceva, si la shop it se trimit produsele in pungi de plastic

#209
walking^human

walking^human

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,081
  • Înscris: 02.05.2007
Hai sa fim seriosi...
Hdd-ul meu era la fundul pungii cu vreo 3 cutii peste el. Sau nu se aplica pt 3,5 inchi?

#210
kretzu77

kretzu77

    Custom title

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,443
  • Înscris: 06.06.2006

View Postrebutatul, on Feb 6 2008, 16:45, said:

Hai sa facem un pariu. Iei produsul de la PC Garage (am vazut ca e pe stoc), daca ai vreo problema cu garantia we loose si ti se schimba de pe stoc impreuna cu un rabat de 5%. Daca nu ai nici o problema in urmatoarele 6 luni, promiti sa povestesti cat de bine ai fost servit etc (un comment de cel putin 200 cuvinte).
te rog, fara efecte de bumerang, da? :lol:

iti dai seama ca, pentru chestia asta iti trebuie un contract cu persoana respetiva sau un certificat de garantie mai stufos? (nu de alta, dar eu unul nu as vrea sa mi se arunce si mie cu picatura in ochi :D )

later: am vazut mai tarziu explicatia

Edited by kretzu77, 06 February 2008 - 17:40.


#211
AsterX

AsterX

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 888
  • Înscris: 03.01.2007

View Postrebutatul, on Feb 6 2008, 16:45, said:



Ya , right :deadtongue:

#212
jd3rul

jd3rul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 21.05.2005
Acum imi propui ( te rogi ) sa cumpar de la pcgarage ? :)) Chiar nu-si are rostul .
Ati avut ocazia sa demonstrati ca sunteti buni , dar ati irosit-o . O sa pierdeti de acum inainte destui clienti cat sa va para rau pt "serviciile" oferite   :wave:

#213
CLAXON

CLAXON

    din Republica Bananiera Romania

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,337
  • Înscris: 07.04.2006
si cum de ai ajuns tu la concluzia ca media dot sunt mai breji, au ajuns intre timp etalon in calitatea serviciilor sau ce?

#214
herren

herren

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 871
  • Înscris: 25.03.2006
Eu am facut comanda si de la mediadot si de la pcgarage si pot sa spun ca nu se compara :D mediadot este mult peste pcgarage!la orice!

#215
liviuttn

liviuttn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 12.11.2006

View Postherren, on Feb 6 2008, 20:00, said:

Eu am facut comanda si de la mediadot si de la pcgarage si pot sa spun ca nu se compara :D mediadot este mult peste pcgarage!la orice!
Cei de la MEDIADOT sunt cei mai nesimtiti oameni de pe pamantul asta!Am facut comanda la ei de mai multe componente ,abia a 3 zi de la comanda m-au contactat ,in ficare zi i-am sunat ,si ,in fiecare zi ma minteau ca vor trimite comanda! Dupa circa 5 zile mi-au spus ca nu au placa de baza pe stoc,a sasea zi ca nu le-a venit sursa si tot asa m-au dus cu vorba,8 zile!! dupa care i-am sunat si le-am zis sa-mi anuleze comanda!Nesimtiti! Dupa asta am facut comanda la PCGARAGE intro marti si vineri mi-au sosit piesele pe care l-am cerut!Am comandat da la PCGARAGE componente de 100 de milioane pana acum si vreu sa spun ca au fost cei mai rapizi si mai promti oameni!Cu garantiile nu stiu cum stau pt ca nu mi s-a stricat nicio componenta pana acum!oricum eu personal sunt foate multumit de ei!

#216
HelllBoy

HelllBoy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,175
  • Înscris: 03.01.2007

View Postliviuttn, on Feb 6 2008, 20:27, said:

Cei de la MEDIADOT sunt cei mai nesimtiti oameni de pe pamantul asta!Am facut comanda la ei de mai multe componente ,abia a 3 zi de la comanda m-au contactat ,in ficare zi i-am sunat ,si ,in fiecare zi ma minteau ca vor trimite comanda! Dupa circa 5 zile mi-au spus ca nu au placa de baza pe stoc,a sasea zi ca nu le-a venit sursa si tot asa m-au dus cu vorba,8 zile!! dupa care i-am sunat si le-am zis sa-mi anuleze comanda!Nesimtiti! Dupa asta am facut comanda la PCGARAGE intro marti si vineri mi-au sosit piesele pe care l-am cerut!Am comandat da la PCGARAGE componente de 100 de milioane pana acum si vreu sa spun ca au fost cei mai rapizi si mai promti oameni!Cu garantiile nu stiu cum stau pt ca nu mi s-a stricat nicio componenta pana acum!oricum eu personal sunt foate multumit de ei!

am cumparat cred cam de 40 mil de la mediadot 4 comenzi in total
- cooler tuniq
- monitor 22"
- 8800GT zalman
- HD3850 zalman + hdd500 + carcasa + ram +dvd rw

de fiecare data am facut comanda dimineata si seara dupa 20:00 primeam produsele .

astept E8400 si probabail tot de la ei o sa iau + un mobo maximus formula .

nu pot sa vorbesc de rau pcgarage dar de mediadot nu pot sa vrb decat de bine ..... pana acum .

Edited by HelllBoy, 06 February 2008 - 20:37.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate