Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Ce Sonny Ericsson recomandati în jur de 200 Euro?

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
AirBoy

AirBoy

    Snow! Ski! Be freeeee...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,103
  • Înscris: 05.05.2003
Poze...blah blah... oameni buni, nu ca is conservator, dar va trebuie telefon? Sau camera foto? Se gasesc la 2-3 milioane deja, camere foto digitale care intrec orice telefon la calitate. Mie mi-ar surade ideea unui telefon mobil ca T630 dar fara camera foto. Si sa fie cu 2 milioane mai ieftin :)

#20
TheMasterR

TheMasterR

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 12.09.2003
Aici ai dreptate ... dar totusi hai sa mentionam ca samsung odata are 9.34 MB memo, camera protejata, etc. pe de altă parte sony ericsson t630 are un designmai placut, meniu mai maleabil, etc. Deci problema e a alege între ele ... sincer eu am ales samsung pentru ca mi s-a părut mai convenabil, dar asta nu înseamnă că t630 ee un telefon prost ... din contră chiar îmi place ... dar are 2 minusuri - nu are protecție la cameră, are memorie 2 MB dar pe de altă parte samsung are Irda dar cam degeaba pentru ca nu poti trimite poze, sunete, numai date din phonebook + nu știe să asocieze poze anumitor numere (THIS SUKS BIG TIME) ...  deci pe undeva sunt cam la același nivel ... numai prețul diferă puțin ... adică unu e 8 milioane (smg - X600) altu e 9 milioane (t630) deci .... rămâne la latitudinea fiecăruia ...

#21
701

701

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,559
  • Înscris: 16.06.2004
Dupa cum vedeti oameni buni este vorba de ceea ce are nevoie fiecare: io as lua T630 pt ca are designul, ergonomicitatea, fiabilitatea (din pctul meu de vdr) si faptul ca poti lua/da orice oricui ca si multimedia. Ceea ce samsung nu face. Protectia la camera este inutila, io am T610 si camera mea nu e protejata.O fol mereu si n-a patit nimic pana acum. Memoria este un minus FATA de x600 dar am 30 de foto, 6 teme, 40 de midis, 6 jocuri pe el...suficient, nu?

#22
Phileas

Phileas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 29.07.2003
T630 nu are memorie mai mare ca T610 ? cat ai tu 701 la t610 al tau ?

#23
balenax

balenax

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 796
  • Înscris: 08.02.2004
ambele au 2 mega . t630 are in plus fata de t610 ecran tft ( in loc de stn) si instant messaging ( lucru care din cate am inteles este disponibil si pt t610 in ultima vers de firmware). in rest sunt indentice ca functii si hardware.

#24
701

701

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,559
  • Înscris: 16.06.2004
Exact: ce a zis balenax este adevarat. T630 este un produs de nisa facut sa mai prelungeasca vanzarile seriei T6xx.

#25
TheMasterR

TheMasterR

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 12.09.2003
Deci nu merită să dai 50 de dolari mai mult pentru t630 ...

#26
701

701

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,559
  • Înscris: 16.06.2004
Asta decizi tu.

#27
Phileas

Phileas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 29.07.2003
oricum sa ne anunti si pe noi la ce te-ai hotarat. eu mi-am luat un T630 cu 200 euro.
intre T6x0, X600 si v525 care s-au vehiculat pe aici care a fost alegerea ta ? sau ai ales altceva ?

#28
TheMasterR

TheMasterR

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 12.09.2003
Nu am ales X600 ... și merge foarte bine ... în ciuda faptului că designul la T630  e superb ...

#29
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
T230 nu e bun? sau de ce neaparat Sony-Ericsson?
eu as alege un Nokia
dar asta e. omu face ce vrea cu banii lui.

#30
TheMasterR

TheMasterR

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 12.09.2003
corect ... fiecare cu alegerile lui ...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate