Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?
 

Cu mașina prin Slovacia

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
biscatrix

biscatrix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 886
  • Înscris: 24.04.2007
E nevoie de vigneta daca mergi pe autostrazi. Se cumpara de la orice benzinarie de la ei si costa parca 10E. Sa ai grija sa o lipesti conform semnului.
In mod sigur o gasesti si pe la noi prin vami dar la suprapret, deci nu merita, ori prin benzinarii prin Hu (sau alte tari) dar unde iarasi e posibil sa fie mai mult din cauza schimbului valutar.

#20
Buhani73

Buhani73

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 803
  • Înscris: 05.11.2008
sincer, eu as merge prin Austria. autostrada in Slovacia e super in schimb in Cehia e varza..plus ca la iesire spre Germania te baga pe drumuri obisnuite

#21
antidote

antidote

    V

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,073
  • Înscris: 29.07.2005
As avea de mers intre Kosice si Presov. Oare nu merita evitata "autostrada" de 30km? Daca da, ce drum recomandati?

#22
m.technik

m.technik

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 15.02.2006
Salut,
Vreau si eu ceva sfaturi legate de starea drumurilor prin slovacia. Trebuie sa vin din Polonia, Cracovia mai exact, spre Ungaria. Ce drumuri imi recomandati?
Ma gandeam sa vin prin Tylicz (Polonia), sa cobor spre Bardejov, apoi Presov si Kosice. M-am gandita teaseul asta deoarece as evita trecutul muntilor dar nu stiu nimic despre starea acestui drum, cat este de bun.

Multumesc!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate