Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Mobila Dariacom=varza

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Florian23

Florian23

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 108
  • Înscris: 29.09.2007
Daca va ganditi sa va schimbati mobila , sau tre sa va luati mobila caci tocmai va-ti asezat la casa voastra, ocoliti mobila facuta de firma dariamob din botosani
in afara de design, nu are nimic bun
e de proasta calitate
eu am noroc ca ma mai pricep la tamplarie, dar le-am trimis un mail cu multimea DE DEFECTE PE CARE LE-AM CONSTATAT PE PARCURSUL MONTAJULUI la care nu am primit nici un raspuns. pe scurt:gauri care nu isi au rostul, canturi ne finisate calitativ, balamale slabe mai ales la usile mari gen sifonier, lipsa piese din pachet,nerespectarea termenului de livrare etc.
deci sfatul meu e : daca nu schimbati mobila anual, NU alegeti dariamob

#2
mahu_elena

mahu_elena

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 12.02.2008
subscriu la ce a spus domnul mai sus...nu am cumparat de la ei dar din prieteni nu am vazut pe cineva multumit.o canapea care costa o gramada de bani dupa cateva extensii pt dormit sa cedeze?
eu mai frumos am zis sa o fac de comanda,la un prieten...intr-adevar nu m-a costat cat in magazin,am facut ce am vrut eu...dar numai ca surpriza a foost ca masuratorile nu au coincis,adica mi-a facut neneea cum i-a iesit lui,nmobila fara rafturi,nu stiu daca ati pomenit asa ceva,ca cica rafturi nu i-am zis ca vreau,si acu astept sa-mi faca rafturile daca ma credeti,de aproape juma de an...firma este luk design serv impex,se misca repede dar fac lucru de mantuiala,daca nu-ti convine si vrei sa-i cauti nu-i mai gasesti...tot din botosani sunt!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate