Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!
 Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor
 Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs
 Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?
 

Mituri urbane despre animale

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,495
  • Înscris: 15.09.2010

 scrisit, on 29th January 2011, 23:10, said:

Si dalmatienii innebunesc la 5 ani.

Cica.
Vecinul meu are un dalmatian de vreo13 ani si e bine mersi, se plimba pe strada si nu are nici un semn de nebuneala. In toate cartile despre caini, si romanesti si straine, nu scrie in niciuna ca anumite rase innebunesc dupa o varsta. Poate innebunesc aceia batuti cu salbaticie de stapani in urma loviturilor la cap.

#38
klausn

klausn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 16.11.2010
Am citit asa primele 2 pagini,si am vazut ca multa lume discuta despre hamsterii,daca e sau nu voie sa le dam apa.
Si eu cresc un hamster,dar am auzit chiar veterinar care a spus sa nu le dai apa ! Doamne fereste,indiferent din ce este alcatuita hrana lor (uscata sau legume,fructe),ei au nevoie de apa in permanenta ! Deci subliniez , hamsterii au nevoie de apa !!!.

#39
MaryJaneS

MaryJaneS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 150
  • Înscris: 12.06.2009
Revitalizez threadul si o spun pe aia cu femeile insarcinate si pisicile: daca ti se aseaza pisica pe burta, ti se naste copilul mort; ca sa eviti asta, trebuie sa arunci pisica din casa. Imi venea sa mor cand am auzit gogmania asta.

#40
tfbogdan

tfbogdan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 22.04.2009

 mishiky, on 30th December 2007, 22:29, said:

nu stiu daca e un mit sau nu faza ca daca esti vizitat la geam de un porumbel alb o sa ai noroc
La geamul meu doarme de 6 luni un porumbel alb, in fiecare seara e acolo si avand patul langa geam il vad mereu. Al naibi daca mi-a adus un pic de noroc! Doar gainati pe care trebuie sa-i curat mereu. :lol:

#41
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
dalmatienii sint la fel de prosti ca si stapinii lor. mit, realitate?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate