Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Siemens S45 VS Siemens C62

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002
Am primit o oferta pentru siemensul meu si vreau sa vad si parerea voastra ... siemens c62 pe un siemens s45 + soft si cablu de date + 1,5 milioane... merita sau nu??? ...

#2
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002
ok...chiar nimeni nu are nici o parere ?

#3
ThEDaMn3d

ThEDaMn3d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 813
  • Înscris: 02.04.2004
Ce-ti ofera respectivul ptr. C62 este OK, insa nu inteleg ce rost are sa dai un telefon modern pe unul mai vechi, care nu are nici ecran color, nici MMS. Ce-i drept ... are GPRS mai rapid. ATAT! Eu zic ca nu prea merita, decat daca ai mare nevoie de bani.

#4
CristianDia

CristianDia

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,195
  • Înscris: 08.04.2003
Geo, ce nu iti place la C62?

#5
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002
c62 ma plictiseste si este o mare chinezarie...plasticul este de proasta calitate si butoanele s-au sters deja dupa 1 luna ... gprs-ul merge incet si bateria tine o zi.... dupa cate am citit pe aici s45 ii un telefon foarte bun...mie imi trebuie un telefon la care sa tina mult bateria si sa am transfer rapid de date (HSCSD sau GPRS), de MMS nu ma folosesc si nici ecranul color nu imi aduce paine pe masa...am apelat la forum sa vad si parerile voastre, a celor care au folosit s45 ...

#6
CristianDia

CristianDia

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,195
  • Înscris: 08.04.2003
S45 este un telefon de exceptie ca sa nu zic incredibil...

Mic, usor, hardwere strong, acumulator de 840mah, fashion, robust, lacul carcasei este de exceptie lipindu-se de mana (trebuie sa ai maini de incarcator-descarcator ca sa iti cada din mana), rezista la fel si fel de cazaturi, un telefon extraordinar pentru anul sau si care ofera mari satisfactii si astazi.

In meniu fluiera, mai rapid decat orice Nokia, inafara de ecran color, bluetooth si polifonie stie cam tot. La gestionarea apelurilor si la grupurile de apelanti se mai putea umbla, in rest stie cam tot. Citeste fara greata txt-uri, organizer, toate functiile vocale, memoria utilzatorului este 100 % dinamica astfel ca utilizatorul o poate folosi doar pentru sms-uri de exemplu, etc, etc...

Din punctul meu de vedere, chiar si astazi, 2004, Siemens S45 este un telefon care corespunde standardelor unui telefon incredibil de bun. Numai dupa ce te-ai imprietenit cu el realizezi ce poate.

Of course, are si el minusurile sale dar sunt infime fata de numarul colosal al plusurilor...  :P

Este drept, caracterizarile mele sunt putin exagerate dar este normal pentru ca S45 este exagerat, chiar nesimtit... :D



In imaginea alaturata se poate vedea ca se simte bine si la iarba verde, so, merge si ca utilizare outdoor.  ;)

Attached Files



#7
AIWAMAN

AIWAMAN

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 4,532
  • Înscris: 26.11.2001
Geo alege S45/me45 si nu ai ce pierde!

#8
val252

val252

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 14.12.2003
geo eu am de o saptamana un me45 si crede-ma ca sunt fff multumit de el...are cam tot ce iti trebuie la un telefon si inca cate ceva in plus....am avut si tel color cu mms...un siemens m55 si un alcatel ot735 si crede-ma ca nu le simt lipsa...ia s45-ul!!!!!

#9
Necronomikon

Necronomikon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,554
  • Înscris: 15.04.2004
Am un S45i de vanzare. 100$.

#10
proxxxy

proxxxy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 15.07.2003
si eu am avut multe telefoane si nu as da pentru nimic me45-ul meu :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate