Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?
 Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...
 Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2
 ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București
 

magazine pantofi+ imbracaminte

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
crysgirl

crysgirl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 194
  • Înscris: 21.04.2006
salut!
as vrea sa merg la cumparaturi zilele astea si v-as ruga sa-m ziceti si mie niste magazine pe care le frecventati,cat mai diverse in ceea ce priveste gama de produse daca s-ar putea... caut niste pantofi..deci un magazin mai ales cu standuri de incaltaminte.
apoi daca stiti si magazine unde gasesc tricouri de rockeri(cu formatii).cu moonspel caut in mod special.
de idm si sir ce parere aveti? stiti cumva daca sunt deschise sambata si duminica?

#2
logicmet

logicmet

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 30.12.2007
Stiati ca Leonardo are adaosuri de pana la 400% ? E si normal sa-si permita sa afiseze reduceri nesimtite. Chiar si dupa aplicarea reducerilor ramane cu un profit considerabil.
Afirmatia e cat se poate de sustinuta. Sunt proprietarul unui magazin de incaltaminte din Galati.
Pot da si cateva exemple. Cizme dama pe care eu le iau de la importator cu 35 Ron (made in china), la Leonardo le gasiti cu 179 Ron, fara reducere.Pantofi barbati care la importator sunt 9 Ron, Leonardo ii vinde cu 45 Ron, cu reducere. Si exemplele pot continua.

Asta inseamna sa ai brand. Poti vinde orice, la orice pret.

Sfatul meu este sa fiti atenti ce cumparati. Snobismul se plateste scump in Romania.

#3
gabrolio

gabrolio

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,247
  • Înscris: 01.07.2007

View Postlogicmet, on Jan 13 2008, 17:47, said:

Stiati ca Leonardo are adaosuri de pana la 400% ? E si normal sa-si permita sa afiseze reduceri nesimtite. Chiar si dupa aplicarea reducerilor ramane cu un profit considerabil.
Afirmatia e cat se poate de sustinuta. Sunt proprietarul unui magazin de incaltaminte din Galati.
Pot da si cateva exemple. Cizme dama pe care eu le iau de la importator cu 35 Ron (made in china), la Leonardo le gasiti cu 179 Ron, fara reducere.Pantofi barbati care la importator sunt 9 Ron, Leonardo ii vinde cu 45 Ron, cu reducere. Si exemplele pot continua.

Asta inseamna sa ai brand. Poti vinde orice, la orice pret.

Sfatul meu este sa fiti atenti ce cumparati. Snobismul se plateste scump in Romania.

Salut, suntem o familie tanara din Galati(de loc tulcean) si ne gandim sa deschidem si noi o mica afacere de familie, un magazinas de imbracaminte si incaltaminte. Imi poti spune si mie in ce orase sunt fabrici de profil in moldova si eventual ialomita, calarasi, giurgiu?! Eu am gasit un magazin in Giurgiu(de acolo e sotia) cu preturi f. bune pentru client si am inteles ca se aprovizioneaza de la constanta(primesc containere cu marfa din afara). Imi poti spune daca la braila este vreo fabrica de genul asta?!

Multumesc anticipat si astept un raspuns din partea ta :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate