Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Huawei pura 70

Notele de subsol sa inceapa de la...

Termoizolare elevație interior

Timpi asteptare in contract de tr...
 Parere amenajare/loc disponibil u...

Producatori/masini care nu sunt f...

Ventilator perete

Simbol "bec aprins" tele...
 Oakley - recomandare site pt oche...

Aer conditionat racire A+++/A++

Problema umiditate AC

Propuneri pentru imbunatatirea pr...
 Conectarea la internet a Centrale...

recomandare ups si surge protector

La multi ani @2Unlimited!

zgomot (bazait) plita gaz Samsung...
 

DigiMobil

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
1289 răspunsuri în acest subiect

#55
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 34.883
  • Înscris: 07.02.2007
pe ecran la telefon ce scrie la operator : DIGI / DIGI.mobil / RDS ????

Editat de crysty2k5, 15 octombrie 2007 - 08:27.


#56
burgher

burgher

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.018
  • Înscris: 19.04.2006
"RDS.Mobil"

#57
crissty

crissty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.334
  • Înscris: 25.01.2007
Si daca am doar DIGI TV de la ei,pot beneficia si eu de telefonia lor?Aveti idee?
Pe site-ul lor am vazut ca abonatii DIGI TV pot beneficia de o linie telefonica gratuita,daca sunt in aria lor de acoperire!
Eu folosesc antena DIGI la tara,si deci nu am cum sa am telefonie fixa de la ei,pentru ca nu au acoperire.

#58
burgher

burgher

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.018
  • Înscris: 19.04.2006
Vei putea insa nu cred ca in acest moment. Esti din Oradea?

#59
crissty

crissty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.334
  • Înscris: 25.01.2007
NU sunt in Oradea!

#60
burgher

burgher

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.018
  • Înscris: 19.04.2006
Atunci va trebui sa astepti pana cand se va lansa o oferta normala, adica pe langa cea super-promotionala de acum :D (care e destinata clientilor existenti la catv si/sau internet, din Oradea).

#61
bogdan_l

bogdan_l

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 190
  • Înscris: 23.05.2006
Ati verificat careva pe ce distanta merge daca iesi din Oradea? Zicea tipa cu telefoanele ca ar merge cam 20-30 km in afara. E adevarat?

#62
burgher

burgher

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.018
  • Înscris: 19.04.2006
Cel putin spre felix merge pana dupa iesirea din bai. Alea-s vreo 10km. Ah si in Nojorid a gasit o cunostinta. Am citit undeva ca s-a gasit semnal si in Alesd, care e la 38 km de Oradea, deci probabil ca acoperirea ar trebui sa ajunga in timp la nivel de tot judetul. Poate a incercat careva sa iasa din oras, sa vedem ce zice.

#63
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 14.113
  • Înscris: 20.01.2007
Sunt curios care vor fi urmatoarele miscari ale RDS in ceea ce priveste telefonia mobila.
In viitorul apropiat probabil ca va urma o avalansa de lansari in marile orase. E nevoie insa si de servicii elementare cum ar fi cost controlul, si cat mai repede serviciile de date.
E de urmarit si reactia celorlalti la aceasta lansare cu preturi as putea spune de dumping.
In cazul cosmote, si-au facut simtita interventia destul de tarziu, dupa ofertele cu minute in retea, probabil ca va mai trece ceva timp pana sa-si ajusteze si ceilalti ofertele in functie de concurenta, reprezentata in acest caz prin digi mobil.

#64
adikuma

adikuma

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 102
  • Înscris: 15.10.2007
de Brasov se stie ceva ?????

#65
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.586
  • Înscris: 12.03.2006
Nu e semnal in BV! :thumbdown:

#66
adikuma

adikuma

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 102
  • Înscris: 15.10.2007
sper sa fie in curand si in Br asov....ca altfel   :thumbdown:

#67
burgher

burgher

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.018
  • Înscris: 19.04.2006
A reusit cineva sa scoata softul PC Assistant pentru modelul u120?? Site-ul Huawei e sub orice critica, nu pot downloada complet softul..

#68
Srachi

Srachi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.317
  • Înscris: 05.10.2005
Ceea ce ofera rds e super,cred k in timp or sa rupa celalalte companii de telefonie mobila.Sunt din Oradea si deja am o gramade de preteni care renuntza la cosmote sau abonamente in alte retele.Si eu personal imi voi tine pe langa rds doar un prepaid de la voda in caz k ies din orash sau am nevoie de acoperire.Pana acum cu rds mobil nu am avut probleme ca si cu cosmoteul de genu k nu pot suna deshi am semnal sau k mi se intrerupe convorbirea f des.

#69
burgher

burgher

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.018
  • Înscris: 19.04.2006
Mi-am adus aminte, apropo: am intalnit pe strada, in decurs de jumate de ora, doi care isi schimbau numarul de RDS (am auzit cum dicta unul catre celalat "0770" etc) si alta scena interesanta, doi indivizi la vreo 50 si ceva de ani si unul ii explica celuilalt cum ca iti da doua telefoane, si ca tre doar sa platesti abonamentul la tv etc :D Cel putin in Oradea chestia asta va avea un succes nebun :)

#70
Sukru Usta

Sukru Usta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 35
  • Înscris: 07.10.2007

Vizualizare mesajSrachi, pe Oct 15 2007, 12:28, a scris:

Sunt din Oradea si deja am o gramade de preteni care renuntza la cosmote sau abonamente in alte retele.

Eu nu ii inteleg pe aia care vor acoperire doar la oras.

Digi e perfect ca telefon secundar... dar nu mai mult.

#71
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.586
  • Înscris: 12.03.2006
Nu are nimeni un telefon mai "destept" sa faca un screenshot cu ecranul principal,sa vedem si noi semnalul full si sigla operatorului!? ;)

#72
burgher

burgher

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.018
  • Înscris: 19.04.2006
Cei care vor acoperire doar in oras sunt cei care nu ies din oras. In jurul Oradiei oricum este acoperire, pana pe la vreo 20km.
Oricum acestia sunt putini, insa sunt convins ca multi vor face ca si mine, trecem tot ce mai avem pe pre-pay pentru orice eventualitate si ramane RDS :)

Poza facuta cu webcam, sorry da nu pot mai bine momentan:

Fișiere atașate


Editat de burgher, 15 octombrie 2007 - 11:47.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate