Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum e sa locuiești la ultimu...

Huawei pura 70

Notele de subsol sa inceapa de la...

Termoizolare elevație interior
 Timpi asteptare in contract de tr...

Parere amenajare/loc disponibil u...

Producatori/masini care nu sunt f...

Ventilator perete
 Simbol "bec aprins" tele...

Oakley - recomandare site pt oche...

Aer conditionat racire A+++/A++

Problema umiditate AC
 Propuneri pentru imbunatatirea pr...

Conectarea la internet a Centrale...

recomandare ups si surge protector

La multi ani @2Unlimited!
 

Cum sa vorbesc cu ea

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
55 replies to this topic

#19
bad_boy_nr1

bad_boy_nr1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 10.10.2007
pt voi e usor sa spuneti sa renunt !!!!!!! poi eu m-am gandit sa ma intalnesc cu ea dp 18 ani am vb despre chestia asta!!!!! da acum nush ce sa mai zic  :mellow:  :mellow:

#20
v3lsatis

v3lsatis

    【HD】

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,173
  • Înscris: 19.12.2004
eu zic sa-ti faci un ceai de tei. B)

#21
Annny

Annny

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,270
  • Înscris: 21.06.2007

View Postbad_boy_nr1, on Oct 16 2007, 18:42, said:

pt voi e usor sa spuneti sa renunt !!!!!!! poi eu m-am gandit sa ma intalnesc cu ea dp 18 ani am vb despre chestia asta!!!!! da acum nush ce sa mai zic  :mellow:  :mellow:


cum ziceam....

View PostAnnny, on Oct 15 2007, 17:53, said:

oricat ti-am zice noi sa te lasi de prostii, n-o sa ne crezi.... tre sa te arzi tu de 2-3 ori cu relatiile astea "onlain" si apoi nu-ti mai trebuie... sau poate te-ai uitat prea mult la surprize


#22
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,632
  • Înscris: 20.10.2006

View Postiulyaaaa, on Oct 14 2007, 23:04, said:

Daca nu va cunoasteti personal si vorbiti doar asa pe net.. prin mesaje.. la telefon.... eu zic s-o uiti. Crede-ma.. stiu din experienta ;)

De ce sa o uite ? Ce pe net nu pot exista relatii ? Si eu am mai avut prietena pe net si pot zice ca e mai bine, nu trebuie sa arunci cu banii ca pe una reala. Faptul ca nu o cunosti personal e un mare avantaj, poti sa simulezi ca ai fii aproape oricine.

View PostAnnny, on Oct 15 2007, 17:53, said:

oricat ti-am zice noi sa te lasi de prostii, n-o sa ne crezi.... tre sa te arzi tu de 2-3 ori cu relatiile astea "onlain" si apoi nu-ti mai trebuie... sau poate te-ai uitat prea mult la surprize

Cum sa se arda ?

#23
secarastefan

secarastefan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 129
  • Înscris: 16.10.2007
@bad_boy_nr1
gaseste-ti o prietena in orasul tau, de fapt trebuie...asa nu faci nici o treaba, pierzi timpul aiurea.

Edited by secarastefan, 18 October 2007 - 13:58.


#24
bad_boy_nr1

bad_boy_nr1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 10.10.2007
:( :( :( :(

#25
bad_boy_nr1

bad_boy_nr1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 10.10.2007
eu am zis  sa imi spuneti ce subiecte sa vb cu ea nu sa ma despart  :D

#26
pucca

pucca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 173
  • Înscris: 03.08.2006
povestiti ce ati facut in ziua respectiva, cum e pe la scoala. la ce ai de invatat, scris. intreab-o daca se uita si ea la serialul tau preferat. iar ea poate te intreaba daca stii telenovela ei preferata..

ai avea atatea de vorbit mai ales daca vorbiti in fiecare zi... trebuie sa puteti discuta despre toate nimicurile ca apoi ideile sa curga..

daca ii spui numai te pup, te imbratisez, te iubesc raspunsurile ei vor fi genul "si eu", asta daca nu o dati in altceva :D

spune-i ce ai facut cu baietii pe afara, ati fost la fotbal, in parc.. etc...

sper ca ai prins ideea...

#27
eSkybax

eSkybax

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 916
  • Înscris: 20.09.2007
Mey ce ti-e si cu copchii din ziua de azi...nici nu stie sa vorbeste dar deja le chatuieste....si le mai si iubeste.  :lol:  Voi teme nu aveti de facut ?

#28
solitudes

solitudes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,573
  • Înscris: 07.03.2007

View PosteSkybax, on Oct 19 2007, 12:32, said:

Mey ce ti-e si cu copchii din ziua de azi...nici nu stie sa vorbeste dar deja le chatuieste....si le mai si iubeste.  :lol:  Voi teme nu aveti de facut ?
hai bai nu fiti rai ... desi e cam dusa dracului afacerea din start....
lasa-ti copkii sa se iubeste pe net decat sa se ... pe bune , si al dracului sa mai faca si mostenitori...

#29
euph0ric

euph0ric

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 264
  • Înscris: 25.01.2007

View Postbad_boy_nr1, on Oct 10 2007, 12:25, said:

eu am o prietena ce sta departe de mine!!!!!!!!! eu in tm si ea in hd!!!!! :( :( si vb cu ea pe mes si ii zic ca o iubesc si ea imi spune la fel!!!!!!!!!! si la un moment dat ma pierd si nush ce sa ii mai zic!!!!! ajutati-ma si pe mine !!!!!! va rog eu
frumos  !!! ce sa ii mai spun?
1. ca iubesti analu`si felatia.
2. ca ti`ai schimbat orientarea sexuala.
Era doar un punct de plecare.

#30
eSkybax

eSkybax

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 916
  • Înscris: 20.09.2007

View Postsolitudes, on Oct 19 2007, 12:37, said:

hai bai nu fiti rai ... desi e cam dusa dracului afacerea din start....
lasa-ti copkii sa se iubeste pe net decat sa se ... pe bune , si al dracului sa mai faca si mostenitori...


Cum poti sa nu fii rau cand vezi ca ei nici macar nu si-au vazut bine poza in buletin dar posteaza pe forum. Abia stiu sa scrie cat de cat ( asta daca nu punem la socoteala k,j,sh si alte asemenea) dar e dragostea mare pe mess. LA 15 ani sa spui pe mess uneia ca o iubesti si sa sustia cu toata taria ca si ea te iubeste ...sa ma scuzi dar nu sunt Romeo si Julieta ( macar cei doi se vazusera, cei 2 de aici nu). In conditiile astea nu am cum sa tin o doza de seriozitate.

#31
timtim67

timtim67

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 06.12.2006
Nu asculta mane la astia care iti spun ca e teapa si sa-ti vezi de treaba.Sunt invidiosi ca nu mai pot si ei sa se entuziasmeze de o relatie platonica pe net la distanta.Ei au incercat,au realizat deja ca nu merge si le-a trecut de deastea.Tu.....o sa-ti treca si tie dar deocamdata las-o asa daca merge,nu sari peste etape.Vorbiti si voi mai rar si mai faceti si altceva intre timp si asa gasiti si subiecte.
Cand faci 18 ani sa ne zici cum mai merge treaba.

#32
euph0ric

euph0ric

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 264
  • Înscris: 25.01.2007

View Posttimtim67, on Oct 19 2007, 11:10, said:

Nu asculta mane la astia care iti spun ca e teapa si sa-ti vezi de treaba.Sunt invidiosi ca nu mai pot si ei sa se entuziasmeze de o relatie platonica pe net la distanta.Ei au incercat,au realizat deja ca nu merge si le-a trecut de deastea.Tu.....o sa-ti treca si tie dar deocamdata las-o asa daca merge,nu sari peste etape.Vorbiti si voi mai rar si mai faceti si altceva intre timp si asa gasiti si subiecte.
Cand faci 18 ani sa ne zici cum mai merge treaba.
"mane" - generatia mirc.

Io l`as asculta, chiar pare ca se pricepe in abordarea relatiilor fictive. Poate fi un punct de reper in existenta ta.

#33
bad_boy_nr1

bad_boy_nr1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 10.10.2007
offff offf offfff!!!!!!!  ne-am vz pe web  ne-am trimis si poze si ne intelem super bn!!!!!! mersi pucca si timtim67 :):);)

#34
pucca

pucca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 173
  • Înscris: 03.08.2006
ce e asa rau daca vorbesc ei pe mess? se plac. poti sa placi pe cineva dupa ce vb pe mess. sunt copii, au tot dreptul sa faca ce fac. era grav daca aveau vreo 25 de ani si spuneau ca se iubesc dupa 2 chat-uri. o sa le treaca, pana atunci sa se bucure de prietenia lor.

cu placere, bad boy :)

#35
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,632
  • Înscris: 20.10.2006
Si daca eu am 21 de ani nu am voie sa am prietena virtuala ?

#36
unu_suparat

unu_suparat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 582
  • Înscris: 27.05.2007
Nu prea e indicat :lol: da poti sai cate vrei tu :D ;)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate