Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Nesimtirea RDS Iasi

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
lucifer76

lucifer76

    Bashtan

  • Grup: Moderators
  • Posts: 32,574
  • Înscris: 13.06.2007

View Postsitto, on Oct 23 2008, 14:27, said:

lasa, ca nici rds-ul nu sta pe roze. si o spun din experienta... eu daca analizam mai bine inainte de a alege providerul, fii sigur ca alegerea mea nu ar fi fost rds-ul.
Stiu ca nu sta pe roza , din propria experienta am avut o gramada de probleme cu ei , in iunie nu mi a mers 2 saptamani , dar m am saturat de idei de genul " daca nu ti convine, de ce mai stai " . Mai stau ca nu mai am de ales .... . Zici ca alegerea ta nu ar fi rds , pai zi care ar fi atunci .

#56
avgvstvs

avgvstvs

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 28.05.2006
Eu am facut o cerere la rds constanta (mi-au dat si nr de inregistrare dar l-am ratacit printre alte hartii) din aprilie/mai 2007 pt cablarea la FO (momentan am cablu). Nu s-a intamplat nimica,am mai dat ceva telefoane si degeaba. In septembrie l-au cablat pe un frate de-al meu care sta in acelasi bloc cu mine (cerere facuta cu o sapt inainte de cablare) si i-am intrebat pe cei care se ocupau cu asta  ce sa fac. Raspunsul : Mai faceti o Cerere ! M-am dus la sediul din cartier al rds-ului si mi-au zis sa ma duc la sediul central.(numai timp de alergat pe la rds nu aveam... )
Daca as avea cu ce sa schimb rds-ul l-as schimba in 3 zile (cand mi-au tras cablul de internet in 2004 am asteptat aproape 3 luni si pana cand nu am dat telefon sa ma interesez ce sa fac ca sa reziliez contractul de internet nu s-a deranjat nimeni sa ma cableze) dar ... tocmai asta e problema... lipsesc alternativele.

#57
daytay

daytay

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 11.01.2011
La mine (Alba) a fost altfel.... Astazi mi-am facut cererea si maine ai venit si mi-au instalat toate serviciile. Cei din Alba sunt niste oameni de calitate. Cand au venit , mi-a facut frumos, a pozat cablurile nu le-a lasat aiurea prin casa... Au vorbit frumos... eu nici n-am auzit de bataie de joc, nesimtire, etc. RDS&RCS e cel mai tare! :coolspeak:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate