Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

o afacere buna anul asta la costinesti

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
transcend2005

transcend2005

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 12.09.2007
Bun, m-am dus in frumosul costinesti unde atunci cand ploua iese rahatu din canalizare (la propriu) ... ma rog ... ideea e ca acolo, undeva langa aia cu masinile de la tineretului si ring , in fata la alberto erau niste baieti destepti care si-au deschis o mica afacere de la 9 seara la 12-1 noaptea, pe malul lacului. aveau cateva baloane in care intra cate un om, umflau balonul si il lansau la apa ... 10RON / 10 minute parca plimbarea cu balonul.. investitii : nu prea ma pricep, dar baloanele alea le-or fi luat si ei cu vreo 200 dolari de pe ebay de undeva, 2 proiectoare, un mic ponton, o pompa si gata.
ce parere aveti ? e chiar asa roz cum cred eu ?

#2
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
si autorizatiile?

#3
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,348
  • Înscris: 06.02.2006
Baloane de astea au fost vara asta (iulie) si la Neptun-Jupiter, la lacurile alea...

#4
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003
si investitia conteaza :)

#5
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,784
  • Înscris: 06.09.2004
si chiar era cineva care dadea 10 ron pe 10 minute de asa ceva?

#6
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,348
  • Înscris: 06.02.2006
Nu stiu cat era pretul, dar am vazut cam in 2 sau 3 seri ca erau persoane dornice...

#7
transcend2005

transcend2005

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 12.09.2007

View Postborn2lose, on Sep 12 2007, 17:03, said:

si chiar era cineva care dadea 10 ron pe 10 minute de asa ceva?

DA DA DA. toata lumea era fascinata. era o gloata constanta de oameni care se uitau si cat aveau 'deschis' toate cele 3 baloane in apa. si se mai pierdeau sa zic cam 3 minute cu umflatul si astfel profitul zilnic e usor de calculat.
cat despre autorizatii ... imi pare rau ca nu i-am intrebat ... dar nu prea pareau sa aiba autorizatii, nu stiu ... oricum eu cred ca intr-o saptamana si-au scos toti banii investiti ...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate