Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Curațare disc vinil

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel
 Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire
 Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii Golf 5
 Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...
 

UPC se merita? (si internet)

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
ploiesteanu

ploiesteanu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,591
  • Înscris: 02.10.2006

 eXP, on Aug 29 2007, 15:44, said:

Am si eu o intrebare, se merita UPC? Ma refer la partea TV si la internet. Daca stie cineva cum merge internetul la ei as fi recunoscator daca ar posta niste impresii aici.

La partea de TV, sunt abonat Digi (full package), si ma interesa daca se merita sa trec pe UPC.

Multumesc anticipat.
Stai asa ca baga pui ! Acum e momentul sa treci la upc , noua oferta: internet ca lumea ieftin si bun, telefonie si televiziune, preturi mici. Valabil numai pentru noii abonati. Abonatii cu state mai vechi n-au voie pana la 1 dec 2007 iar oferta se termina la 30 noiembrie 2007 !

#20
inez

inez

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 04.10.2007

 ploiesteanu, on Oct 3 2007, 13:47, said:

Stai asa ca baga pui ! Acum e momentul sa treci la upc , noua oferta: internet ca lumea ieftin si bun, telefonie si televiziune, preturi mici. Valabil numai pentru noii abonati. Abonatii cu state mai vechi n-au voie pana la 1 dec 2007 iar oferta se termina la 30 noiembrie 2007 !

pai chiar e ieftin si ce e curios e ca merge bine. la abonamentul de 10 Mbps nu m-am asteptat sa-mi mearga la viteza asta, dar chiar a mers...asa ca e ok.

#21
Traznitul

Traznitul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,149
  • Înscris: 27.10.2005

 eXP, on Aug 29 2007, 15:44, said:

Am si eu o intrebare, se merita UPC? Ma refer la partea TV si la internet. Daca stie cineva cum merge internetul la ei as fi recunoscator daca ar posta niste impresii aici.

La partea de TV, sunt abonat Digi (full package), si ma interesa daca se merita sa trec pe UPC.

Multumesc anticipat.
Ma apuca durerea de cap cand citesc expresia asta ,,se merita sa" Saraca limba romana...

#22
gigi_4476

gigi_4476

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,390
  • Înscris: 28.02.2007
NU SE MERITA !!! O SPUN CLAR SI RASPICAT !!! Ma doare capul, m-am saturat de UPC Constanta. acum doua saptamani, nu am avut cablu, internet, telefon 5 (CINCI) ZILE, va vine sa credeti? STAI CA VINE MAINE, BA, NU , IN 48 ORE, CUM, NU S-A REZOLVAT?,HAI CA V-AM NOTAT AICI ETC, ETC... scandal pe la casierie cand imi zice proasta aia ca sa ma mut la alta firma, daca nu-mi convine..,noroc ca am dat de o echipa pe strada si i-am luat cu japca sa-mi lege firul inapoi la stalp, ca se desfacuse de la vant, cica... Acum de vreo saptamina nu merge telefonul, alta durere de cap: suna in fiecare zi la ei( am rupt mobilul in doua) aceleasi raspunsuri(v-am notat , se rezolva in max 48 ore, cum? n-a venit nimeni, va fac alta programare, etc etc... M-AM SATURAT DE EI !!!! NICI IN MOMENTUL DE FATA NU A VENIT NIMENI SA-L REPARE>  Alte alternative nu stiu, RDS-RCS nu vin aici(cred ca sunt intelesi intre ei), CANAL S sunt mai praf, nu stiu alta solutie. cred ca ma duc la OPC sa-i reclam, ca nu se poate bataia asta de joc.

#23
jablonsky

jablonsky

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,276
  • Înscris: 10.10.2006
CUM SA SE MERITE NENE

UITE VITEZA PE METRO (PE EXTERN NU AI VREA SA STII) CE AM LA ORA ASTA SI EU PLATESC 95 RON PE LUNA PT O VITEZA DE 18 ORI MAI MARE DECAT CEA DIN POZA, VITEZA TEORETIC, CARE INSA NU EXISTA

IAR CABLU E DE CACAO , NU AU AUZIT DE EUROSPORT 2

FUGI CAT POTI DE MULT DE UPC

Attached Files


Edited by jablonsky, 25 November 2007 - 14:23.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate