Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

imi pare rau..

- - - - -
  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#1
GoD_of_WaR

GoD_of_WaR

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 25.08.2007
nu am vrut sa te ranesc dar crede-ma ca vreau sa ma ierti.am vazut ca intri pe forumul asta si m-am gandit ca asta este o posibilitate sa dau de tine.imi pare rau ca te-am inselat,sa stii ca persoana cu care te-am inselat nu reprezinta nimic pentru mine.
esti ultima persoana pe care as fi vrut sa o ranesc.imi plac aventurile,imi place viata.sunt intr-un impas,trec prin momente grele,la fel cum am facut cu celalalte puteam sa te folosesc si pe tine.ai fi putut fi o simpla aventura pentru mine.dar te cunosc..cu celelalte nu am avut rabdarea sa stau sa le cunosc,sa le stiu povestea.te stiu,iti stiu trecutul,stiu prin ce ai trecut si nu am vrut sa te ranesc nici eu pe tine.esti printe putinele persoane carora pur si simplu nu pot sa le fac rau.
crezi ca nu as fi vrut sa fie altfel?dar incercand sa fac asta crede-ma ca totul ar fi luat o alta intorsatura,si nu una buna.mi-ai spus ca ai pe altcineva(sper sa ma fi mintit),sper sa te merite respectivul,desi cred totusi ca putine persoane te-ar merita.
vreau sa ma ierti,daca ti-am gresit,sau daca crezi ca ti-am facut vreun rau cu buna stiinta.si totusi tind sa cred ca asa crezi,ca daca nu credeai ca iti fac rau intentionat nu mi-ai fi lasat mesajele alea,stii tu care,sau poate nu mai stii,cine stie.
oricum,am vrut sa iti spun ca am incercat doar sa te protejez.ti-am facut un rau mai mic,ca sa te apar de unul mai mare.de-aia am stat departe de tine atata timp.
cine stie ce va fi in viitor...desi totul imi pare sumbru.
sper sa citesti ce am scris aici si sa ma intelegi mai bine....daca te vei recunoaste si vei stii ca am scris pentru tine.

#2
CICI&Co

CICI&Co

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,944
  • Înscris: 22.08.2007
Hai ma ca te iert eu, acum du-te acasa  :lol:

#3
GoD_of_WaR

GoD_of_WaR

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 25.08.2007

View PostCICI&Co, on Aug 25 2007, 15:50, said:

Hai ma ca te iert eu, acum du-te acasa  :lol:

tu cine esti?

#4
justhereforthemoment

justhereforthemoment

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 09.05.2007
Daca stii ca respectiva/respectivul intra pe acest forum si ii stii si idul ii poti da un mesaj pe privat. E mai direct si are mai multe sanse sa-l vada.

#5
GoD_of_WaR

GoD_of_WaR

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 25.08.2007

View Postjusthereforthemoment, on Aug 25 2007, 15:57, said:

Daca stii ca respectiva/respectivul intra pe acest forum si ii stii si idul ii poti da un mesaj pe privat. E mai direct si are mai multe sanse sa-l vada.

nu stiu ce user are.stiu doar ca am vazut-o accesand forumul..este vorba de o EA

Edited by GoD_of_WaR, 25 August 2007 - 14:59.


#6
justhereforthemoment

justhereforthemoment

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 09.05.2007
Atunci ..mult noroc si numai bine!

#7
CICI&Co

CICI&Co

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,944
  • Înscris: 22.08.2007
Eu cred ca e alta modalitate de a agata pe net  :D Mai toate fetele sufera in dragoste uneori si pustiu' stie ca sunt extrem de vulnerabile...apoi in momentul unei confruntari reale, discutia ar evolua cam asa :
ea : Vai, nu tu esti ala...
el : Crezi in destin?  :lol:

#8
GoD_of_WaR

GoD_of_WaR

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 25.08.2007

View Postjusthereforthemoment, on Aug 25 2007, 16:01, said:

Atunci ..mult noroc si numai bine!

merci..




daca vezi ce scriu,suna-ma te rog.vreau doar sa fiu sigur ca ai citit ce ti-am scris..daca nu vrei sa ma ierti,iti respect decizia,dar macar anunta-ma

#9
GoD_of_WaR

GoD_of_WaR

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 25.08.2007

View PostCICI&Co, on Aug 25 2007, 16:01, said:

Eu cred ca e alta modalitate de a agata pe net  :D Mai toate fetele sufera in dragoste uneori si pustiu' stie ca sunt extrem de vulnerabile...apoi in momentul unei confruntari reale, discutia ar evolua cam asa :
ea : Vai, nu tu esti ala...
el : Crezi in destin?  :lol:

sincer,nu am chef de caterinca

#10
CICI&Co

CICI&Co

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,944
  • Înscris: 22.08.2007
Ok, good luck!

#11
GoD_of_WaR

GoD_of_WaR

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 25.08.2007

View PostCICI&Co, on Aug 25 2007, 16:12, said:

Ok, good luck!
10x

#12
mnezo

mnezo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,762
  • Înscris: 06.03.2006
Doamne ce s`au inmultit topicurile la misto pe SP zilele astea. Iesiti ma prin parcuri, ca e racoare.

#13
Dari@

Dari@

    Hoașcă pur si simplu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 18.06.2007
GoD_of_WaR, mai intri pe acest forum?  de curiozitate, tie-ti place viata, dar ei nu? oare cum te porti din acest punct de vedere? nu cumva putin cam prea posesiv? e normal sa-i ceri ceva ce tu nu-i poti oferi?

Edited by Dari@, 07 September 2007 - 04:30.


#14
mnezo

mnezo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,762
  • Înscris: 06.03.2006
Sex anal, de exemplu.

edit: S`au dus la plimbare in parc. :console:

Edited by mnezo, 07 September 2007 - 04:41.


#15
dassaev

dassaev

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,442
  • Înscris: 06.09.2005
Incearca si la Mircea Radu, bre

#16
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
poate s-au impacat din ziua aia invidiosilor :P ( ah ce semnatura misto ai cici)

#17
Bebeluska

Bebeluska

    Bebelușka Reloaded

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,439
  • Înscris: 20.12.2005

View PostGoD_of_WaR, on Aug 25 2007, 16:02, said:

merci..
daca vezi ce scriu,suna-ma te rog.vreau doar sa fiu sigur ca ai citit ce ti-am scris..daca nu vrei sa ma ierti,iti respect decizia,dar macar anunta-ma


Adica tu o inseli si pe urma ai pretentia sa te sune? :w00t:

#18
kos_funny

kos_funny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,185
  • Înscris: 11.07.2007
Mi bine ii trimiteai niste sms-uri sau ii scriai o scrisoare.
Nu o ajuti cu nimic sa te poata identifica!Toti barbatii care inseala prezinta motivatiile si scuzele tale!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate