Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @mishu_bz!

La mulți ani @kyrre!

windows 10 drivere startup degrad...

Tencuiala exterioara casa caramid...
 Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Care din urmatoarele optiuni este...

Cum se calculeaza MTBF la un swit...
 Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri
 Soldat gradat profesionist - dipl...

Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...
 

alt site gen youtube

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
nmabacau

nmabacau

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 12.01.2008
Mda ... marea majoritate in copiate ...ca sa dau un ex trilulilu.ro este copia lui PHP motion ... merge foarte greu si in plus de asta se mai si lauda ...cica V2 :)) . Un alt site care din punctul meu de vedere merge mai bine e siteul-tau.com pare mai original, merge bine si pe iei nu iam auzit ca sa se laude.

#20
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007
Cum poate fi un site copia unui script? Poate vrei sa spui ca trilulilu (sau cum ii zice) foloseste un core phpmotion :)

#21
avramseby

avramseby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,028
  • Înscris: 07.09.2006

 nmabacau, on May 13 2008, 13:45, said:

Mda ... marea majoritate in copiate ...ca sa dau un ex trilulilu.ro este copia lui PHP motion ... merge foarte greu si in plus de asta se mai si lauda ...cica V2 :)) . Un alt site care din punctul meu de vedere merge mai bine e siteul-tau.com pare mai original, merge bine si pe iei nu iam auzit ca sa se laude.
Cum poti spui asemenea chestii?  :confused:

#22
nmabacau

nmabacau

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 12.01.2008

 avramseby, on May 13 2008, 17:12, said:

Cum poti spui asemenea chestii?  :confused:

Daca va uitati mai bine intre trilulilu si phpmotion o sa vedeti la ce ma refer mai exact. Daca aveti cunostinte de programare luati phpmotion si uitativa cum e facut si dupa aia uitativa in codul sursa de la triluliu si o sa vedeti cum sta treaba.

#23
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004

 nmabacau, on May 13 2008, 13:45, said:

Mda ... marea majoritate in copiate ...ca sa dau un ex trilulilu.ro este copia lui PHP motion ... merge foarte greu si in plus de asta se mai si lauda ...cica V2 :)) . Un alt site care din punctul meu de vedere merge mai bine e siteul-tau.com pare mai original, merge bine si pe iei nu iam auzit ca sa se laude.

Mars ma cu originalul tau de-aici.  :lol:
Care se foloseste de trilulilu ca sa obtina trafic.

Quote

<title>Trilulilu e Siteul-Tau - Incarca Video, Audio, Muzica, Jocuri Online, Livescore Fotbal, Imagini, Tv, Radio Online, Referate, Blog, Bancuri, Dictionar, Chat  - Acasa</title>

<meta name="description" content="Trilulilu e siteul-tau de divertisment pentru upload video, videoclipuri, audio, muzica noua, imagini, foto, jocuri online, tv online, radio online, referate, download, chat, dictionar, broadcast yourself" />

Iar nick-ul tau de unde e inspirat, cumva de la ns6.nmabacau.eu, ns5.nmabacau.eu?  :lol:

Edited by don_dannielo, 13 May 2008 - 21:33.


#24
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007

 nmabacau, on May 13 2008, 18:46, said:

Daca va uitati mai bine intre trilulilu si phpmotion o sa vedeti la ce ma refer mai exact. Daca aveti cunostinte de programare luati phpmotion si uitativa cum e facut si dupa aia uitativa in codul sursa de la triluliu si o sa vedeti cum sta treaba.


:console: invata sa te exprimi...incerci sa zici ceva inteligent dar iti iese pe dos...php motion este o platforma web (script) cu 2 versiuni (payd & free) nu un site de video-uri online...trilu..cum drq ii zice e un site final...care dupa spusele tale foloseste platforma phpmotion :) Am tradus bine ce incercai sa ne convingi?

#25
Mihayl

Mihayl

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 23.03.2008
si ce daca au aparut site-uri gen youtube sau metacafe... fiecare dintre ele vine cu ceva diferit de celelalte, de exemplu trilulilu are in plus fata de youtube faptul ca poti uploada fisiere audio si inca un lucru bun la ei este faptul ca nu interzic uploadul de fisiere cu drept de autor, fata de youtube care nu accepta fisiere cu drept de autor!

Mie mi-a placut mult www.veoh.com dar pacat ca acum , din motive financiare, site/ul nu mai este accesibil in peste 50 tari printre care si Romania...acolo ma uitam eu la anime si imi placea mult design-ul si meniurile usor de folosit!

#26
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007
 Veoh is no longer available in ROMANIA.

2 bad! Dar probabil consumul era infernal...

#27
Elemental

Elemental

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 07.06.2008

 RUHPOLDING, on Oct 11 2007, 14:08, said:

Mai este si veoh.com,pe care,fata de celelalte,poti face upload la fisiere fara restrictii de marime sau timp...

Da... era! Acum a fost restricționat accesul veoh.com în România. Păcat!!!!!

#28
Galacticul

Galacticul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,152
  • Înscris: 14.05.2007
Am mai gasit un site gen youtube, este vorba de http://funny-cafe.com/ . Arata bine site-ul. Am si eu o intrebare: astia chiar fac bani cu site-urile de apar asa multe? Si cum obtin bani, pe youtube de exemplu nu am vazut reclame :huh:.

#29
flooby

flooby

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 12.04.2008
Nu are importanta cat de multe sunt pentru ca singurele care vor fi accesate vor fi cele mai bune + ca peteava.ro este mai mult pentru funny stuff ca si 220.ro iar in ceea ce priveste Neogen... incearca sa il copieze pe Google si desi nu se poate compara cu el...face o treaba buna chiar daca nu e original 100% -_-

#30
Emilianxx

Emilianxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 07.08.2009
220.ro ;) este super siteul ;)  mai tare ca www.peteava.ro :| asa cred

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate