Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...
 Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...
 Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie
 

caut partener pt noua afacere

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
ilovemycougar

ilovemycougar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 03.07.2007
ok caut o persoana dispusa sa isi riste 50% intro afacere ca partener ,afacerea este in domeniul plasamentului fortei de munca,interesati sa dea un mail la [email protected]

#2
rombaer

rombaer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 437
  • Înscris: 09.02.2006

View Postilovemycougar, on Jul 10 2007, 17:55, said:

ok caut o persoana dispusa sa isi riste 50% intro afacere ca partener ,afacerea este in domeniul plasamentului fortei de munca,interesati sa dea un mail la [email protected]


50% din ce ? Fortei de munca in ce tara ?

#3
investesc

investesc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 26.06.2007

View Postrombaer, on Jul 10 2007, 18:11, said:

50% din ce ? Fortei de munca in ce tara ?

Nenea' care a postat vrea sa duca oameni  la capsunele la capsunele  :)

#4
rombaer

rombaer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 437
  • Înscris: 09.02.2006

View Postinvestesc, on Jul 10 2007, 18:19, said:

Nenea' care a postat vrea sa duca oameni  la capsunele la capsunele  :)

Asta am inteles. Dar nu am inteles despre ce suma e vorba si in ce tara.

#5
ilovemycougar

ilovemycougar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 03.07.2007
clara treaba... mai nu mai cautati mai munca la capsuni constructi in strainatate.. ca e de rau nui a buna treaba.. ma refer la munca in tara,PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN TARA.

#6
cioclopica

cioclopica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,441
  • Înscris: 07.05.2006

View Postilovemycougar, on Jul 10 2007, 17:55, said:

ok caut o persoana dispusa sa isi riste 50% intro afacere ca partener ,afacerea este in domeniul plasamentului fortei de munca,interesati sa dea un mail la [email protected]
In municipii ai AMOFM, in judete ai AJOFM, pentru strainatate ai DMS, toate agentii ale MMFES. De fapt tu visezi sa ai un portofoliu de oameni calificati in diverse meserii cu care sa faci hatzlupu' cand vei avea un portofoliu de clienti.
Pentru a face asa ceva ai nevoie de cateva avize si o licenta. Tipul acesta de afacere dateaza cel putin din vremea Romei antice.

#7
Imchris

Imchris

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 31.05.2007
Daca ai nevoie de o incurajare, sa stii ca in Italia (si cred ca in majoritatea tarilor europene) o mare parte a angajarilor se fac prin intermediul acestor agentii care formeaza personalul pe care apoi il "inchiriaza" altor firme care au nevoie de forta de munca. Am trecut si eu prin asa ceva. Ti-as putea da cateva informatii din acest punct de vedere, al viitorului angajat.

#8
kos_funny

kos_funny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,185
  • Înscris: 11.07.2007
Omul cauta doar partener.Nu stiu de ce incepeti sa dati sfaturi.Poate stie si el mai bine in ce se baga si are ponturile lui.

Treaba e ca e greu sa gasesti azi un partener de incredere, mai ales pe forumuri.O stiu din experienta.Toti care se ofera se asteapta se le bagi multi bani in buzunar, pe combinatiile si munca ta iar partea ta sa fie doar cu putin mai mare decat un salariu din domeniu.Nu mai vorbim ca toti vor sa-si scoata investitia in cateva luni.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate