Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina

Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN
 Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook

sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV
 Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?

Cum conectez un switch WIFI la 60...

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...
 Telekom

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...
 

haine online

- - - - -
  • Please log in to reply
238 replies to this topic

#73
JustMiky

JustMiky

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 19.02.2008
Cum puteti sa faceti de pe site-uri gen esprit, lacoste, tommy hilfiger etc.? Stiam k nu livreaza in Romania. Daca a reusit cineva spuneti-mi si mie cum, pls.

#74
tipsyone

tipsyone

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 24.12.2007
Lady4ever.ro - site pentru femei cu sectiune de shopping.  Nu le vand ei dar te trimit pe paginile producatorilor, care de regula livreaza si sunt din Ro.

Personal cumpar de pe eastbay, am un prieten care aduce pentru un mic comision  :D

Bafta.

#75
ala_negru

ala_negru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 22.06.2005
Cine poate sa-mi spuna unde pot gasi costum de baie in genul asta...

Attached File  3.jpg   157.26K   150 downloadsAttached File  6.jpg   82.94K   107 downloads


Sau macar cum se numeste tipul asta de costum.

Edited by ala_negru, 19 May 2008 - 19:07.


#76
mianna

mianna

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,779
  • Înscris: 29.06.2005

View PostMoaca, on Mar 17 2008, 12:02, said:

Pe alea nu le-am vazut eu :) Mie mi-a sarit in ochi cuvantul vintage, cand am deschis link-ul, si l-am inchis repede

eh, nu stii ce-ai pierdut :) mie mi-au sarit in ochi asa-zisele brose "hand made". n-am nici o indoiala ca asa-s, nu precizeaza insa in ce clasa erau copiii cand le-au facut la lucru manual (sau cum i-o mai zice acum) :D io inca mai caut bird-ul din "pretty bird" :P

#77
didishor

didishor

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 13.04.2007
ala negru ... slipu ala de fete se numeste semi-tanga. :)
Slabe sanse sa gasesti la Jolidoanele din Unirea sau Carrfour - acolo au numai din alea pe fund aka babe :D. In IDM anul e la etaj un jolidon mic si inghesuit. Era plin de costume de baie foarte frumoase si decente ca pret eu mi-am luat unu semitanga albastru, Jolidon original, fusese 70 de ron anu trecut. Poate ca mai poti gasi ceva sa iti placa

#78
ala_negru

ala_negru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 22.06.2005
Poate sa fie si de pe situri de afara...

#79
didishor

didishor

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 13.04.2007

View Postala_negru, on May 21 2008, 21:46, said:

Poate sa fie si de pe situri de afara...
Cauta tu tanga sau semi-tanga pe siteuri gen Vitoria's secret sau Armani sau ce mai vrei tu. Dar iti zic ca nu o sa ai noroc. Ei au numai haine decente :lol:
Tot mai bine il iei de aici,sa te si uiti bine la el. Dar pana la urma poate gasesti pe vreundeva, eu cautasem pe siteuri din astea mai maricele si cam pe nicaieri nu am gasit tanga.
Have fun googlin

#80
ala_negru

ala_negru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 22.06.2005
Am gasit ceva de genul asta. Vroiam ceva mai decoltat gen Attached File  Jen_19.jpg   71.75K   136 downloads   <_<

#81
didishor

didishor

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 13.04.2007
Uite cum arata costumu ala de care vorbeam eu...linku de pe amazon e chilot normal, nu e nici pe aproape semi-tanga cum vrei tu.

Attached Files



#82
gibex

gibex

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 09.10.2005
Un alt shop care din US care trimite si ro (testat) este llbean.com.

preturi shipping : Shipping LLBEAN

Edited by gibex, 28 May 2008 - 01:47.


#83
WhiteShark

WhiteShark

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 122
  • Înscris: 11.02.2008
ma poate ajuta si pe mine cineva in legatura cu site ul laredoute.fr in vederea inregistrarii....?

problema e urmatoarea : cand completez datele necesare inregistrarii si dau  "continuer" imi apare scris cu rosu urmatorul mesaj :

"Certains champs du formulaire posent un problème:
  Votre adresse n'est pas correcte: merci de la saisir à nouveau.
  Votre complément d'adresse n'est pas correct: merci de le saisir à nouveau."

nu inteleg cu ce am gresit cu privire la comletarea adresei ??!
si de ce la codul postal poti scrie in casuta numai 5 cifre ?

multumesc anticipat.

Attached Files



#84
amma

amma

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,908
  • Înscris: 12.09.2006
Nu trebuie sa folosesti punct sau virgula in corpul adresei. Scrii  doar "PRIMAVERII XY (nr. tau)", respectiv "ETAJ 3 APARTAMENT 13". La cod treci doar primele 5 cifre pentru ca cei care au creat si administreaza La Redoute sunt francezi. :lol:

#85
WhiteShark

WhiteShark

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 122
  • Înscris: 11.02.2008
sar'mana Amma !! a mers

#86
WhiteShark

WhiteShark

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 122
  • Înscris: 11.02.2008
am facut sambata comanda la 2 articole pe www.laredoute.fr si sunt curios in cat timp livreaza in Ro ?

cine cumpara de pe www.laredoute.fr sa imi spune si mie in cate zile (lucratoare) ajunge comanda..

multumesc anticipat

#87
miki68

miki68

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 24.08.2007

View PostWhiteShark, on Jun 15 2008, 03:12, said:

am facut sambata comanda la 2 articole pe www.laredoute.fr si sunt curios in cat timp livreaza in Ro ?

cine cumpara de pe www.laredoute.fr sa imi spune si mie in cate zile (lucratoare) ajunge comanda..

multumesc anticipat

Teoretic in 18 zile calendaristice, dar colete au ajuns si mai repede (o saptamana) si mai tarziu (o luna-de regula in perioada reducerilor). Cam dupa 2 saptamani, daca nu primesti aviz de la posta, incepi tatonarile (unii postasi sunt mai dezinteresati in a aviza clientii) pentru ca, daca ai comandat doar 2 produse vor veni, cel mai probabil "scrisoare voluminoasa" care sta la posta doar 10 zile apoi se trimite inapoi. Coletele se trimit inapoi dupa 30 de zile. Btw, pe 25 iunie incep marile reduceri.

#88
WhiteShark

WhiteShark

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 122
  • Înscris: 11.02.2008
Astazi am ridicat coletul de la posta deci s au incadrat in timp (8-18zile)....produsele sunt de calitate exact asa cum se prezinta pe site ul lor NUMAI ca eu am o problema :(....unul din articolele comandate , o pereche de jeans,mai exact ,  imi sunt mici :( . Celelalte sunt in regula , acum ce pot sa fac ? se poate returna ? si daca da tot prin posta romana ?

#89
miki68

miki68

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 24.08.2007

View PostWhiteShark, on Jun 24 2008, 18:54, said:

Astazi am ridicat coletul de la posta deci s au incadrat in timp (8-18zile)....produsele sunt de calitate exact asa cum se prezinta pe site ul lor NUMAI ca eu am o problema :(....unul din articolele comandate , o pereche de jeans,mai exact ,  imi sunt mici :( . Celelalte sunt in regula , acum ce pot sa fac ? se poate returna ? si daca da tot prin posta romana ?
Mai bine incerci sa-i vinzi decat sa-i returnezi. Daca tii neaparat, sa stii ca costa destul de mult taxele postale spre strainatate (fr. in speta) si nu ai deloc certitudinea ca-l vor primi si-ti vor trimite alta pereche in loc. Cunosc o persoana din Buc. care a returnat niste lucruri (insotite de acel talon aflat pe verso-ul facturii), a dat 500 si ceva de mii taxele postale si n-a primit nimic in loc. Aaa, a trecut deja mai bine de un an de la "eveniment".  Nu stiu daca vor accepta SP, insa am sa pun un link al altui loc in care se discuta numai despre LR http://forum.desprec...TOPIC_ID=123151.

#90
JustMe2007

JustMe2007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 444
  • Înscris: 19.03.2007
Pentru cei interesati de firme din UK cu destul de multe produse si reduceri: http://babystuff.nextvision.ro/

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate