Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...
 date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara

Recomandare SmartWatch pe care po...
 Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic
 Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

Lipsa etrieri noduri

haine online

- - - - -
  • Please log in to reply
238 replies to this topic

incordo_AR

incordo_AR

New Member

• Grup: Members
fetelor, am o intrebare de intreprinzator pentru voi:
ce ati zice daca ati putea cumpara de pe internet, dar pe baza de invitatie, haine, accesorii de marca, si chiar si decoratiuni pentru casa, si mereu la jumate de pret?
genul de la levi's, zara, mango in sus, si totul 100% original, livrare acasa, plata ramburs

ati vrea sa fiti primele mele cliente?  :D

cora_doll

cora_doll

New Member

incordo_AR, on Jul 22 2008, 13:29, said:

fetelor, am o intrebare de intreprinzator pentru voi:
ce ati zice daca ati putea cumpara de pe internet, dar pe baza de invitatie, haine, accesorii de marca, si chiar si decoratiuni pentru casa, si mereu la jumate de pret?
genul de la levi's, zara, mango in sus, si totul 100% original, livrare acasa, plata ramburs

ati vrea sa fiti primele mele cliente?  :D
si cat ar fi invitatia? ca presupun ca trebuie sa dam niste bani. sau nu?
oricum, ideea e buna.
eu as vrea sa cumpar haine de la H&M, dar :( , din pacate, la noi in tara nu sunt

Iolala, on Jun 30 2008, 15:46, said:

Eu am gasit de curand un site cu haine super tari, care vad ca mai nou are si reduceri la ochelari de soare si tricouri, asa, ca de vara :)). Am comandat de la ei un portofel si am primit repede coletul. Am facut o proba deocamdata :), adica am luat un produs mai ieftinut, sa vad ce se intampla...Luna asta am de gand sa incerc si un tricou cu smiley...insa nu stiu daca mi se va potrivi si nici nu ma pricep la retururi si alte alea..., desi la ei pe site scrie ca trebe numai sa il dai inapoi in ambalajul original. Site-ul arata frumusel, au toate datele de contact acolo si vaz ca-s oameni seriosi  :), adica au trecut pe site toate cele - info de contact, adresa, etc. Si mai aduc si chestii vintage, care par destul de tari. Cum am luat tricoul, va dau de veste!
de ce nu ne spui cum se numeste site-ul?  :o

Noisia

Noisia

Junior Member

uitati aici din Romania: www.kickback.ro si www.u-man.ro

alberta

alberta

Junior Member

Pre scumpe ptr. a merita sa cumpar de pe net. 190 lei o pereche de pantaloni scurti si mai sunt si urati pe deasupra ? Iar rochiile mi se pare de 3 lei, croiala se vede ca urata, cel putin asa sta pe manechinul ala. As lua de pe net, daca ar fi aceeasi calitate ca in magazinul X, dar sa fie mai ieftin...altfel... si asa eu am dubii in ceeace priveste site-urile romanesti, care comercializeaza haine/parfumuri "de firma"...  ca atare nu cumpar.

cora_doll

cora_doll

New Member

ceva vreme am tot cautat pe net site-uri cu haine online si sincer, am fost dezamagita. am gasit foarte multe cu imbracaminte sport, iar pe mine nu ma pasioneaza stilul asta  :P

dar...ieri, am descoperit un blog unde sunt linkuri catre mai multe magazine online iar unele sunt chiar dragute. mi-a placut ca sunt si foarte multe accesorii handmade. maine o sa-mi comand. de-abia astept :) sunt lucruri deosebite

daca va intereseaza, asta e linkul
http://adelle.ro/magazine/

Jaqueline

Jaqueline

HyperActive Member

• Grup: Senior Members

cora_doll, on Aug 14 2008, 22:03, said:

ceva vreme am tot cautat pe net site-uri cu haine online si sincer, am fost dezamagita. am gasit foarte multe cu imbracaminte sport, iar pe mine nu ma pasioneaza stilul asta  :P

dar...ieri, am descoperit un blog unde sunt linkuri catre mai multe magazine online iar unele sunt chiar dragute. mi-a placut ca sunt si foarte multe accesorii handmade. maine o sa-mi comand. de-abia astept :) sunt lucruri deosebite

daca va intereseaza, asta e linkul
http://adelle.ro/magazine/
Nu stiu daca e simpla reclama sau nu, dar asta nici nu conteaza. Am vizitat blogul propus de tine, si crede-ma a ramas surprinsa de cate magazine sunt prezentate. E intr-adevar foarte util. Multumim! :kisstogether:

Edited by Jaqueline, 15 August 2008 - 23:06.

Michidoo

Michidoo

Senior Member

www.sheepses.ro

tricouri imprimate, fac si personalizari la cerere

radu4us

radu4us

New Member

www.gang-store.ro

Edited by radu4us, 02 September 2008 - 20:08.

mozolici_hd

mozolici_hd

New Member

bbshtrumf, on Jun 24 2007, 12:53, said:

www.tuatara.ro  .Eu mi-am luat niste perechi de galosi de-acolo si am fost multumita. Am vazut ca aveau si haine si nu arata rau, dezavantajul e ca sunt produse putine.
Sincer sa fiu sunt cam scumpe...decat sa dau atatia bani pe hainele de pe siteul ala mai bine imi comand de pe eastbay.com

mya1285

mya1285

New Member

Haine dama Pimkie, LaRedoute , S.Oliver... ptr detalii vizitzti www.myashop.blogspot.com
Va astept cu drag.....

Attached Files

alex6279

alex6279

New Member

Puteti sa dati un ochi pe www.galeriadehaine.com Este un fel de protest care inca nu a ajuns la stadiul de afacere dar daca acest lucru se va intampla iseamna ca mai sunt oameni ca mine care vad bunul-gust in lucrurile simple.

Edited by alex6279, 24 September 2008 - 14:12.

Jaqueline

Jaqueline

HyperActive Member

alex6279, on Sep 24 2008, 15:10, said:

Puteti sa dati un ochi pe www.galeriadehaine.com Este un fel de protest care inca nu a ajuns la stadiul de afacere dar daca acest lucru se va intampla iseamna ca mai sunt oameni ca mine care vad bunul-gust in lucrurile simple.
Dragute hainele, m-am uitat doar la cele pt femei. Totusi cred ca ar fi fost mult mai ok daca ai fi dat cateva detalii despre cum se comanda si mai ales sa afisezi preturile.  :)

emy_souvenirs

emy_souvenirs

New Member

Si eu o sa va dau un site legat de bijuterii fantezie (cercei, inele, coliere, bratari) executate manual din pietre semipretioase, sticla de murano sau perle sticla.  Adresa e:

http://souvenirs.shopmania.biz

Attached Files

lautuxxx

lautuxxx

Junior Member

sa aruncati o privire si pe www.adidasi.info

eu zic ca merita - bucuresti (dar se livreaza in toata tara)

Edited by lautuxxx, 09 October 2008 - 09:36.

Jaqueline

Jaqueline

HyperActive Member

lautuxxx, on Oct 9 2008, 10:35, said:

sa aruncati o privire si pe www.adidasi.info

eu zic ca merita - bucuresti (dar se livreaza in toata tara)
Eu zic ca NU merita. Mi-am comandat saptamana trecuta o pereche de adidasi de pe eastbay (sunt si pe site-ul vostru in stoc) si m-au costat mult mai ieftin, in conditiile in care dolarul era aproape 3 lei si a trebuit sa-i platesc si tipului 12$ comision. So....  :deadtongue:

Edited by Jaqueline, 11 October 2008 - 19:42.

icejohnnyice

icejohnnyice

Junior Member

Salutare!Cine imi zice si mie cum pot cumpara de pe eastbay.com?Modaliatate de plata, termen de livrare si pretul final pe care il platim pentru un produs!Stie cineva daca la hainele de aici si plateste si vama???

r0ober7a

r0ober7a

New Member

buna..stiti cumva niste magazine online dar plata sa se poate face in lei..iar hainele sa fie..in stilu urban,emo ,funky sau orice alceva? :) .. sau in constanta unde le pot gasi? pliiiz  :) [/font]

magazine cu haine care se poarta iarna aceasta..stiti cumva? :x ..eu ma`m uitat pe cateva si am facut comenzi din care de Tuatara am fost cea mai multumita.....

lautuxxx

lautuxxx

Junior Member

Salut,

Sa-i porti cu placere.

Ideea este urmatoarea:
1. ai comandat, trebuie sa astepti 3 saptamani sa primesti produsul
2. ai primit produsul, acum vezi daca ti se potriveste marimea
3. nu se potriveste marimea? acum incearca sa-l vinzi si sa iei procesul de comanda de la capat (alte 3 saptamani)
4. este posibil ca produsul comandat sa nu mai fie pe stoc, dar asta afli 100% sigur doar cand produsele ajung in tara
5. iti recomand sa cumperi haine de pe eastbay. Glumesc !!! Atentie la marimi

Avantajul daca cumperi de la noi?
Ai produsul INSTANT  - tot ce vezi pe site avem in stoc
Ai posibilitatea sa probezi orice produs, daca esti din Bucuresti
Avem produse care nu se mai trimit in afara SUA
Avem produse care nici macar nu mai exista pe eastbay
Avem produse care sunt MULT sub pretul de reprezentanta (asta daca totusi le gasesti acolo)
Se acorda reduceri pentru clientii fideli

Spor la cumparaturi , fiecare de unde vrea :)

Jaqueline, on Oct 11 2008, 20:42, said:

Eu zic ca NU merita. Mi-am comandat saptamana trecuta o pereche de adidasi de pe eastbay (sunt si pe site-ul vostru in stoc) si m-au costat mult mai ieftin, in conditiile in care dolarul era aproape 3 lei si a trebuit sa-i platesc si tipului 12$ comision. So....  :deadtongue:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate