Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Windows XP Volume License

Noul degresant universal

Imaginea nu poate fi redata - Ero...

"Mafiotii" revin in forta...
 Branșament gaze 2024 sau pom...

Lamurire bec led h7

Preturi momeala ? (dar care e sme...

Realizare tavan fals rigips
 Alternative pod Giurgiu - Ruse

Cat spatiu stocare aveti in total...

Reflux

Centrale termice compacte
 Portofoliu incepator pe Bursa New...

Probabil inselatorie pe OLX

Istoric Google

Copil cu temperament sangvinic

haine online

- - - - -
  • Please log in to reply
238 replies to this topic

radu4us

radu4us

New Member

• Grup: Members
Haine originale se pot gasi la www.gang-store.ro

annaw4

annaw4

Junior Member

boarder's . sunt in perioada de reduceri
u-man

www.boardersshop.ro
www.u-man.ro
www.enshop.ro

kissily

kissily

New Member

stie cineva daca se poate comanda online de  pe vreun site haine si incaltaminte marca Next? www.next.co.uk
am vazut niste pantofi bestiali si nu as vrea sa ma deplasez pana in UK sau alta tara vestica pt ei....  :rolleyes:  Thx!!!!!

cooldesign

cooldesign

Junior Member

Buna,

La categoria aceasta a forumului stiu ca sunte predominant fete si femei, so ... cred ca este locul potrivit.

Nu de mult timp am lansat impreuna cu 5 fete siteul www.fashionlife.ro

Aici veti gasi articole legate de vestimentatie, fashion, moda, design, etc.

Ce ziceti ? Va place ? Ce nu va place ? Ce am mai putea adauga pe el ? Sau ce credeti ca trebuie scos ?

Pisu22

Pisu22

Member

Salut. Am observat ca a zis cineva ceva de www.dropin.ro. Am comandat eu de acolo o geaca de iarna, si personalul a fost foarte amabil! Eu personal comand frecvent de pe Eastbay.Am comandat de acolo de la ceasuri pana la tricouri adidasi etc si de fiecare data am fost foarte multumit in primul rand de preturi si apoi de calitate bineinteles. Platesc o taxa de 10$ pt fiecare produs comandat indiferent de greutatea,pretul lui etc. Bineinteles comanda o fac prin cineva! Cat despre marimile la adidasi si haine de pe Eastbay caci am vazut ca se plangea cineva. Eu nu mi-am gresit niciodata marimile pt ca poti sa cauti sizing help-uri! Va salut si succes la cumparaturi!

hhdmn32

hhdmn32

New Member

Baieti
Trening Sean John XL - 140 lei
Hanorac Phat Farm L - 115 lei
Bluza Ecko XXL - 110 lei
Compleu baschet Cardinals M - 85 lei
Jacheta Phat Farm XXL - 65 lei
Tricou Ecko XL - 75 lei
Tricou Ecko L - 60 lei
Tricou Sean John L - 80 lei
Maieu P. Miller Xl - 50 lei
Tricou Download XL - 75 lei
Pantaloni Gunit XL - 90 lei
Blugi 3/4 Akademiks 34 - 70 lei
Blugi 3/4 South Pole 34 - 70 lei
Sapca NY 7 - 65 lei
Sapca New Era 7 1/5 - 65 lei
Fete
Hanorac Punky Fish M\L - 120 lei
Blugi Denim - 110 lei

Preturi negociabile. Detalii la id-ul de messenger la cerere pe PM

Edited by Jaqueline, 01 July 2009 - 16:06.
am sters id-ul de mess

forza_steaua

forza_steaua

Junior Member

intra si u aici.....http://helllboyyy.hi5.com

rapidu10

rapidu10

New Member

www.casualdresscode.blogspot.com Aici sunt ceva haine de dama interesante. Rochite, bluzite si camasi Betty Boop si Dorothy Perkins. Preturile sunt super accesibile.

pretty_woman

pretty_woman

Member

http://www.boohoo.com/   ^_^  preturi accesibile si hainute frumoase.
a mai comandat cienva de pe site-ul asta?  :rolleyes:

emily_89

emily_89

New Member

eu spre exemplu, ma ocup de ceva timp cu vanzare de haine de dama, mai exact pentru fete studente, pana in sa zic 25 de ani. si asta pentru ca mama are o firma de confectii in craiova unde le produce, in special pentru export, dar nu numai. momentan am niste rochii foooarte dragutze, la super preturi, pana in 60 de lei. daca sunteti din bucuresti sau craiova si interesate, evident, contactati`ma la adresa de mail [email protected] sau tel 0767 317 282.

miki68

miki68

Junior Member

View Postpretty_woman, on 8th July 2009, 16:01, said:

http://www.boohoo.com/   ^_^  preturi accesibile si hainute frumoase.
a mai comandat cienva de pe site-ul asta?  :rolleyes:
Da, eu. Comanda a ajuns in aprox. 2 saptamani. Calitatea produselor: medie. Atentie la marimi! Mi-am comandat o pereche de blugi skinny marimea 14 (cat port de obicei) si sunt imensi. Se pare ca 10 mi-ar fi fost numai buni.
Asta-i unica mea experienta cu buhu :P  
O prietena a comandat, n-a primit comanda, le-a scris, nu i-au raspuns niciodata (btw, au un serviciu clienti prost-sau poate n-au deloc :lol: ) si a fost nevoita sa faca chargeback pentru a-si recupera suma de bani.

justarevelator

justarevelator

New Member

eu sunt in sua si pot sa trimit la cerere cam orice, daca sunteti interesate. sunt o gramada de site-uri, cum arfi:

victoriasecret.com
bebe.com
aeropostale.com
americaneagle.com

am cumparat de la cele de mai sus, fara probleme! va strangeti mai multe si trimit un pachet , va impartiti intre voi transportul si comisionul meu de 10% din valoarea  comenzii

lu2u

lu2u

New Member

View Postjustarevelator, on 7th August 2009, 05:29, said:

eu sunt in sua si pot sa trimit la cerere cam orice, daca sunteti interesate. sunt o gramada de site-uri, cum arfi:

victoriasecret.com
bebe.com
aeropostale.com
americaneagle.com

am cumparat de la cele de mai sus, fara probleme! va strangeti mai multe si trimit un pachet , va impartiti intre voi transportul si comisionul meu de 10% din valoarea  comenzii

Cat este taxa pe aeropostale.com? Dak dau comanda in jur de 100$ cat platesc in total, cu tot cu comisionul tau si taxele lor? Prin ce anume trimiti produsele in Romania, se mai plateste ceva si in Romania, la ridicarea coletului? Mersi!

RaFy91

RaFy91

Junior Member

Salut, pana acum mi-am cumparat doar haine probate in magazin, asa ca nu ma prea pricep la marimi  :unsure: , vreau sa-mi cumpar o pereche de blugi si nu stiu ce inseamna 30x32, 30 presupun ca inseamna talia dar 32 nu stiu ce marime este  <_<

miki68

miki68

Junior Member

View PostRaFy91, on 31st August 2009, 19:46, said:

Salut, pana acum mi-am cumparat doar haine probate in magazin, asa ca nu ma prea pricep la marimi  :unsure: , vreau sa-mi cumpar o pereche de blugi si nu stiu ce inseamna 30x32, 30 presupun ca inseamna talia dar 32 nu stiu ce marime este  <_<
32 e lungimea. In inch.

skycopy

skycopy

New Member

Am gasit un magazin Tom Tailor in Bucuresti in Liberty Mall ; eu sunt un mare fan al tzoalelor din Germania , iar la cel  din Bucuresti am gasit cateva lucruri destul de faine .Cred ca mai este unul si pe la Universitate , daca nu ma insel , undeva pe Balcescu , pe langa Sephora.

s0rrykramyk

s0rrykramyk

New Member

DE CE NU POT SA PUN SI EU UN SITE CU HAINE ORIGINALE ? VAD CA LA TOTI MERGE NUMAI LA MINE NU  :console:

Attached Files

Edited by s0rrykramyk, 01 December 2009 - 16:10.

SimonaDespin

SimonaDespin

Member

imi place http://shopping-vintage.blogspot.com

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate