Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

haine online

- - - - -
  • Please log in to reply
238 replies to this topic

ant

ant

Junior Member

• Grup: Members
multumesc multe de ajutor / o sa incerc sa cumpar si sper de data asta fara taxe si  surprize la posta romana :))

Cutzu

Cutzu

SefuLaUrati

• Grup: Senior Members

View Posteugeno, on Aug 13 2007, 16:14, said:

Mi se par scumpe nu stiu de ce, poate sunt io sarac rau.
Am pus ochii de cateva luni pe niste geci si bocanci la un magazin de scule profesionale, unde implicit au si imbracaminte de protectie. Da ce imbracaminte frate, zici ca`s geci de nu stiu cate milioane, fabricate in italia, culori belea fash si material polar parca se numeste blanitza aia cu textura joasa care tine de cald. Cea mai scumpa si mai ciumeaca geaca e la aproape 2 miloane, iar bocancii 1,5 mil imblaniti talpa groasa anti grip cu protectie pt degete.

Edited by Cutzu, 06 December 2007 - 20:50.

glocka2002

glocka2002

Junior Member

View Postdani3lll, on Jun 22 2007, 07:43, said:

slabut ...alceva ma int

www.kstore.ro

cred ca cam asta te intereseaza:))

crissuca

crissuca

Junior Member

Poate gasiti ceva util la Jurnalul de shopping online : adelle.wordpress.com

SweetSpicy

SweetSpicy

Junior Member

Eu am comandat de 2 ori deja de pe promod.eu
Taxa de livrare 22.5EUR la comenzile peste 60EUR, 30EUR altfel.
Produsele mi-au venit in 1 sapt prima oara si 2 sapt a doua oara pentru ca era perioada sarbatorilor si nu au lucrat transportatorii, in speta UPS.
Recomand cu caldura ... doar sa va duceti si la Plaza sau Mall Vitan inainte sa vedeti de marime si de pret. Unele sunt mai ieftine ca la noi, altele nu se gasesc de fel..
Voiam si de la Victoria's Secret, a mai comandat cineva recent? Adica dupa ce a intrat Romania in UE :)
Care mai e situatia?
^_^

ginger_my

ginger_my

Member

View PostSweetSpicy, on Jan 10 2008, 23:35, said:

Eu am comandat de 2 ori deja de pe promod.eu
Taxa de livrare 22.5EUR la comenzile peste 60EUR, 30EUR altfel.
Produsele mi-au venit in 1 sapt prima oara si 2 sapt a doua oara pentru ca era perioada sarbatorilor si nu au lucrat transportatorii, in speta UPS.
Recomand cu caldura ... doar sa va duceti si la Plaza sau Mall Vitan inainte sa vedeti de marime si de pret. Unele sunt mai ieftine ca la noi, altele nu se gasesc de fel..
Voiam si de la Victoria's Secret, a mai comandat cineva recent? Adica dupa ce a intrat Romania in UE :)
Care mai e situatia?
^_^
Comenzile de la VS au acelasi regim...platesti taxe la ei in fct de valoarea comenzii si apoi taxe la noi la UPS, de obicei prin ei se trimit coletele. Taxele la noi sunt cam la 30% din valoarea comandata. E un calcul mai alambicat...am scris un post mai sus. Momentan reducerile pe care le au nu sunt cine stie ce!

JustMiky

JustMiky

New Member

View Postmiki68, on Sep 21 2007, 15:52, said:

Eu sunt client fidel www.laredoute.fr. Am luat si haine si incaltaminte si lucruri pt. casa (lenjerie de pat, vase pt. microunde) si am fost intotdeauna multumita. Ba mai gasesti pe www.ma-reduc.com coduri de reducere care sau, unele dintre ele, si cadou.
Imi poti spune si mie cum comanzi de pe www.laredoute.fr? Pentru ca am incercat sa ma inregistrez si imi cer customer number si nu stiu de unde sa-l iau. Si as vrea si eu alte site-uri care sa mearga si in romania si sa platesc cu cardul. Face cineva comenzi de pe www.dress-for-less.com? Pentru ca mie imi da eroare. ms:)

JustMiky

JustMiky

New Member

Ma poate ajuta si pe mine cineva in legatura cu laredoute.fr? Nu stiu cum sa fac rost de customer number pls. Si la dress-for-less.com dupa ce fac comanda trebuie sa ma inscriu si pe site-ul cu transportul?

amma

amma

Active Member

Fa un printscreen. Ai accesat laredoute.fr sau .com, eu nu vad sa ceara asemenea numar pe situl francez...?

JustMiky

JustMiky

New Member

View Postamma, on Feb 22 2008, 11:12, said:

Fa un printscreen. Ai accesat laredoute.fr sau .com, eu nu vad sa ceara asemenea numar pe situl francez...?
Cere customer number pe site-ul din Marea Britanie, dar nu pot sa ma inregistrez nici pe cel din Franta pt k imi cere codul postal din 5 cifre:( A facut cineva comanda pe cel din Franta? Please help:P

amma

amma

Active Member

Scrii codul romanesc fara ultima cifra.  :rolleyes:

JustMiky

JustMiky

New Member

Alte site-uri mai stiti? Dar sa fie seriosi si sa se poata plati cu cardul, in Romania. Thx.

s3ction31

s3ction31

Active Member

View Postneelucidat, on Mar 15 2008, 21:45, said:

Eu am gasit un magazin online de haine si accesorii.  Au niste fuste dragute:   Eclectic Factor
Ai idee de ce scrie despre "starea" in care sunt? Sunt haine la mana a 2-a? :w00t: Mie asa-mi par, mai ales ca au cate un singur exemplar din fiecare... (si o singura marime, cam maricica, intre noi fie vorba  -_-  )

Moaca

Moaca

Mâță leșinată

View Posts3ction31, on Mar 15 2008, 22:02, said:

Ai idee de ce scrie despre "starea" in care sunt? Sunt haine la mana a 2-a? :w00t: Mie asa-mi par, mai ales ca au cate un singur exemplar din fiecare... (si o singura marime, cam maricica, intre noi fie vorba  -_-  )
pai daca scrie vintage, tu ce crezi ?

s3ction31

s3ction31

Active Member

View PostMoaca, on Mar 15 2008, 23:36, said:

pai daca scrie vintage, tu ce crezi ?
Daca scrie vintage, eu cred ca-s la mana a 2-a. Da' scrie? cred ca mie mi-a scapat.. Mi-au atras atentia insa soldurile "cu eticheta pe ele". Se-ncadreaza si alea in conceptul vintage? :lol:

Moaca

Moaca

Mâță leșinată

View Posts3ction31, on Mar 16 2008, 15:33, said:

Daca scrie vintage, eu cred ca-s la mana a 2-a. Da' scrie? cred ca mie mi-a scapat.. Mi-au atras atentia insa soldurile "cu eticheta pe ele". Se-ncadreaza si alea in conceptul vintage? :lol:
Pe alea nu le-am vazut eu :) Mie mi-a sarit in ochi cuvantul vintage, cand am deschis link-ul, si l-am inchis repede, nu de alta, dar am alergie la haine SH, chiar si daca sunt eufemistic/pompos denumite vintage ;)

micutza_nuca

micutza_nuca

New Member

View Postraluca8315, on Aug 24 2007, 08:48, said:

Eu  majoritatea hainelor le cumpar de pe situri de afara :

Promod
Espirit
Evans
Victoria Secret
funky-fish

Pot spune ca niciodata nu am avut neplaceri  sau probleme la returnarea produselor daca nu mi-au placut .
Si nu am fost pacalita de nimeni  nano

esprit livreaza si in Romania?

soul4blade

soul4blade

Active Member

pentru cine agreeaza genul:
http://www.bjoyfashion.ro/

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate