Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Caut denumirea unui joc

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
maimutzica

maimutzica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 02.10.2006
Am jucat un joculet acum vreo jumatate de an la cineva si numai imi aduc aminte denumirea si pace... Cred ca era ceva de la reflexive sau gamehouse numai stiu sigur ... Era cu o furnica albastra cu aripi si impingeai pe acolo diverse chestii ( bolovani etc ) ca sa iti faci loc sa mergi mai departe. trebuia sa te feresti cand impingeai o " piatra ", de fapt un patratel ca sa nu iti cada in cap ala de sus..., apareau si diversi inamici, etc... Pentru cine stie se aseamana ca idee cu un joc mai vechi de pe HC ( z80) si anume XOR ...    Mi se pare , cand apasai pe space zbura furnica si o tineai in aer sa te deplasezi pe acolo ... Multumesc poate stiti despre ce joc este vorba, cum se numeste ca nu imi aduc aminte defel...   PS: Poza este din jocul vechi de HC si anume XOR ...     Jocul cel nou cu furnica are grafica foarte buna ...

Attached Files


Edited by maimutzica, 17 June 2007 - 21:11.


#2
maimutzica

maimutzica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 02.10.2006
Nimeni?

#3
psionic

psionic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 02.07.2003
DigDo ?

http://games.softped...load-17378.html

#4
maimutzica

maimutzica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 02.10.2006

View Postpsionic, on Jun 18 2007, 16:31, said:



Nu, din pacate nu este acesta ... Are grafica mult mai buna, gen Thumblebugs, Zuma, Luxor etc ... Si este cu o furnica albastra cu aripi...Este un joc mai pt copii asa, eu il caut ca m-a incebunit un nepot cu el ca nu il mai are si nu mai stiu denumirea ...

#5
maimutzica

maimutzica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 02.10.2006
cred ca numai am nici o sansa sa gasesc jocul asta ... vad ca nu stie nimeni

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate