Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Cum tin un telefon fara fir?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
PL_500

PL_500

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 319
  • Înscris: 31.10.2006
Salut. Impreuna cu kit-ul ADSL de la romtelecom am primit un tel fara fir; l-am tinut vreo 15 ore in baza la incarcat. Nu stiu cum sa-l tin are ceva daca il tin permanent in baza, pt ca am vazut ca se cam incalzesc acumulatorii(NiMehibrid)?

#2
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,503
  • Înscris: 04.05.2006
Pai citeste-i instructiunile si vezi cam cat trebuie sa stea la incarcat. Daca e un telefon mai destept, il poti lasa in baza cat vrei...cand termina de incarcat opreste singur incarcarea. Daca e o pocnitoare, nu ar trebui lasat mai mult de 4-5 ore. Decat in faza de formatare.

#3
PL_500

PL_500

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 319
  • Înscris: 31.10.2006

View Postrichelieu, on Jun 5 2007, 11:15, said:

Pai citeste-i instructiunile si vezi cam cat trebuie sa stea la incarcat. Daca e un telefon mai destept, il poti lasa in baza cat vrei...cand termina de incarcat opreste singur incarcarea. Daca e o pocnitoare, nu ar trebui lasat mai mult de 4-5 ore. Decat in faza de formatare.
Merci, e un alcatel... cam asa ma gandisem si eu doar pe perioada formatarii sa-l tin scos in rest in baza. Ca se poate intampla sa sune si sa-l caut prin casa asa cum mi se intampla cu mobilu'. Cu formatarea prima data l-am cam intrerupt scurte perioade... macar urmatoarele 2 cicluri de incarcare sa le fac calumea.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate