Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

unde gasesc un prg mai vechi

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
yuly

yuly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 558
  • Înscris: 12.04.2002
caut winguard pro 2003 v 5.5.5-stie cineva unde o gasesc ,pe google am dat de niste site-uri care ma trimiteau tot la ultima varianta winguard...2004 care e si pe softpedia

#2
DanyBoss

DanyBoss

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,110
  • Înscris: 28.01.2004
Foarte greu am gasit http://www.fullprogr...s-file-799.html

WinGuard Pro 2003
Version: 5.5
Filesize: 526.00 Kb
Added on: 24-jun-2003

#3
yuly

yuly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 558
  • Înscris: 12.04.2002
@DanyBoss iti multumesc frumos ca ai incercat sa cauti prg dar asa cum am patit si eu in ultimele 2 zile de cand tot caut in toate site-urile pe care le-am gasit(inclusiv in site-ul tau) ma trimit la ultima varianta si nu la asta pe care o vreau eu   CRED CA SINGURA POSIBILITATE SA DAU DE PRG ESTE SA IL AIBA CINEVA DE PE AICI SAU POATE STIE CINEVA VREUN "FTP"----sau pe dc ++

insa o sa mai astept putin poate il are cineva totusi

#4
yuly

yuly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 558
  • Înscris: 12.04.2002
in versiunea mai veche pe partea free a programului ma lasa sa pun parola la instalare de programe iar versiunea noua nu ma lasa sa fac acest lucru(am avut versiunea veche a programului dar din pacate l-am sters dintr-o greseala si acum am neaparat nevoie de prg)

poate ma ajuta cineva

#5
magister

magister

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 721
  • Înscris: 25.12.2003
@yuly: ce windows folosesti? exista si alte modalitati de a face ceea ce vrei tu!

@adminul care mi-a sters primul post: raspunsul respectiv nu  a fost la bascalie! daca respectivul credea ca ma intereseaza sa-mi cresc numarul de posturi...s-a inselat...din partea mea...contorul posturilor mele poate sa ramana tot timpul la 0(zero)...dar nu cred ca stie vBulletin asta!
primul post al lui yuly lasa impresia ca el cauta un cr*ck!

#6
yuly

yuly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 558
  • Înscris: 12.04.2002
folosesc w2000 iar "primul post al lui yuly NU lasa impresia ca el cauta un cr*ck"......parerea mea

#7
magister

magister

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 721
  • Înscris: 25.12.2003
prima data poti sa citesti http://www.experts-e...Q_20913357.html
Citeste formularea problemei, iar apoi Accepted Answer(este pe la mijlocul paginii..dupa reclama!)

te mai poti documenta si citind http://www.tames.net...gs.htm#accounts


P.S.: avand in vedere ca nu ai specificat pentru ce vrei exact versiunea aia(...care era si mai veche) de program...se poate interpreta!(am vazut pe aria feedback ca si Courage ti-a dat prima data un raspuns asemanator...pana ai oferit cateva detalii)

#8
yuly

yuly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 558
  • Înscris: 12.04.2002
@magister mersi frumos pentru sfaturi dar intre timp mi-a dat cineva o varianta mai veche si totul s-a rezolvat-MERSI TUTUROR-

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate