Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente
 Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute
 Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!
 Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor
 

Vanzare link-uri,campanii CPM/CPC site divertisment Jocuri-gratuite.ro ,400-500.000 vizitatori lunar

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
busybee

busybee

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 06.06.2006
Preturi incepand de la 1 euro/zi in functie de pozitia link-ului.

Campanii CPC(cost per click) :incepand de la 0.03 euro<in functie de campanie,durata,modalitate de plata>
Campanii CPM(cost per mia de afisari): incepand de la 0.3 euro/ mia de afisari <in functie de campanie,durata,modalitate de plata>
Formate disponibile: 728/90; 300/250(336/280);468/60;120/600;120/120

Pana in acest moment sunt aproximativ 7000 de utilizatori inregistrati majoritatea peste 18 ani ceea ce presupune si posibilitatea promovarii prin email (cu toate ca nu am folosit pana acum aceasta modalitate)

Detalii de trafic: http://www.trafic.ro.../jocurigratuite cei interesati vor primi acces full in contul de acolo pt a putea verifica veridicitatea traficului si mai ales sursa (60% motor de cautare; 20% direct( jjj.ro) restul parteneriate alte motoare de cautare directoare web)
Pentru a intra mai rapid pe site scrieti in address bar jjj.ro si veti fi redirectionati
Daca este cineva interesat  ma puteti contacta la tel: O7.3OOO.8OOO

Spor in toate, numai bine



*se elibereaza factura fiscala

Edited by busybee, 14 May 2007 - 11:00.


#2
busybee

busybee

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 06.06.2006
Si inca ceva destul de important: site-ul arePR 5

Edited by busybee, 14 May 2007 - 14:27.


#3
Egomancer

Egomancer

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 01.03.2007

View Postbusybee, on May 17 2007, 08:55, said:

un up pt toti cei care trimit mailuri cu "link- exchange" dar nu ai nici site-ul indexat de google  :clapping:
doamne dumnezeule mare..


Deci,

nu vrei un link exchange? eu am www.jocurionline.ro (care are cam acelelasi cuvinte cheie cu tine) - 1000 pagini indexate in google, PR3, cam 10.000 unici pe luna si vreo 30.000 pageviews pe luna.

Daca mai e si altcineva interesat pt un link-exchange care are un rank bun dupa cuvintele cheie jocuri, jocuri online, jocuri gratuite - am spatiu :))

Andrei

#4
busybee

busybee

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 06.06.2006

View PostEgomancer, on May 21 2007, 14:48, said:

Deci,

nu vrei un link exchange? eu am www.jocurionline.ro (care are cam acelelasi cuvinte cheie cu tine) - 1000 pagini indexate in google, PR3, cam 10.000 unici pe luna si vreo 30.000 pageviews pe luna.

Daca mai e si altcineva interesat pt un link-exchange care are un rank bun dupa cuvintele cheie jocuri, jocuri online, jocuri gratuite - am spatiu :))

Andrei
Deci,
a fost scris destul de clar sa nu mai trimiteti propuneri de link exchange dar domnul moderator darkangel din brasov  a sters doua posturi scrise de mine, EDIT!!!!!!!! NU AI? , acest topic este o vanzare,

#5
Egomancer

Egomancer

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 01.03.2007
Bine, succes la vinzare...

Andrei

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate