Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.
 Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala
 PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?
 

IR Remote Control on 9.1

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Foobia

Foobia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 25.01.2007
Super intrebare: exista IR Remote Control pe Symbian 9.1 ? Am un Nokia 5500... faza e ca cei de la Nokia au spus (citez) : "Este prea noua versiunea de Symbian pentru ca .sis-urile ce functionau pe modelele mai vechi sa mearga si pe acesta". Mie sincer mi se pare o prostie ca atunci cand scoti un model nou, aplicatiile pentru modelele mai vechi sa nu functioneze.
Va rog, cine cunoaste/stie de aplicatii noi pentru Symbian 9.1 sa posteze aici, precum si daca aveti idee de unde iau si eu IR Remote Control pentru telefon. Va multumesc

*** www.Fobia.lx.ro ***

#2
phoenix12345

phoenix12345

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 821
  • Înscris: 03.12.2006
Nu exista IR Remote pentru 9.1.Nici nu cred ca o sa poata fi.Si nu numai 5500 nu este compatibil cu versiunile anterioare de Symbian.Dar de acum incolo Symbian promite compatibilitate cu 9.1 pentru urmatoarele versiuni.

Site-uri:
http://www.ipmart-forum.com (trebuie sa te inregistrezi,dar e plin site-ul de soft si jocuri).
http://www.dotsis.com (trebuie sa te inregistrezi).

NU CRED CA ERA NEVOIE SA CREEZI UN TOPIC PENTRU ASTA.SUNT DEJA TOPIC-URI DESCHISE.TREBUIE DOAR SA CAUTI!!!

#3
Foobia

Foobia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 25.01.2007
Stiu ca nu numai Nokia 5500 are Symbian 9.1, insa auzisem tot felul de zvonuri cum ca ar fi sau cum ca ar apare IR Remote Control pentru aceasta versiune de Symbian. Anyway... cred ca o sa aleg alt telefon deoarece cu Nokia 5500 am avut probleme, mai ales ca weekend-ul asta i s-a dezlipit tastatura pur si simplu ! (Atentie mare la acest model de Nokia, sfaturi ce sunt postate pe majoritatea forumurilor de afara).

Well... daca cineva aude totusi despre noi aplicatii compatibile cu 9.1 (fata de cele care deja sunt) sunt bineveniti sa posteze aici ;). Have a nice day.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate