Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?
 

Spamfest

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
diabloasd

diabloasd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 547
  • Înscris: 22.06.2006
Ce am facut sa merit asta :(
[ http://img170.imagevenue.com/loc546/th_43787_spammmm_122_546lo.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Mai mult de jumatate de an fara nici un spam si dintr-o data in doua zile plin de ele...
Cred ca ar trebui sa am grija si mai mare unde folosesc adresa de email.

Oh well that's life.

Primul yahoo e plin de random spam in special surf si hyip. A mai scazut ceva volumul in ultimele luni... insa odata ce ai inceput sa primesti spam nu cred ca se mai termina.
Contul de messenger primeste de ceva luni bune mail-uri "SEUXAL-EXPLICIT". Acum a inceput sa se diversifice...

Partea cea mai draguta este ca toate mail-urile vin de la adrese diferite... si oricum, chiar daca ar veni din acelasi loc, nu ne-am ajuta prea mult deoarece yahoo are limita de block list... oare de ce...

Macar sa fiu recunoscator ca mail-urile aterizeaza in folderul potrivit si ca pot recunoaste un spam aproape instant :)

#2
ianus

ianus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,046
  • Înscris: 01.02.2005
Cred ca ai folosit adresa ca sa dai subscribe pe tot felul de site-uri tampite, daca da iti meriti soarta.... in cazul asta nu mai scapi de spam. Cel mult ai putea sa-l reduci folosind metode active, dar nu cred ca merita efortul pentru o simpla adesa personala de Gmail. Cel mai bine ar fi sa stergi contul si sa-ti creezi altul nou. Sau daca tii asa de mult la adresa asta, lasa asa ca majoritatea spamului se duce unde trebuie, in folderul de Spam sau Bulck.
Adresele de la care pare ca vine spamul sunt false, asa ca blocarea lor nu te-ar ajuta la nimic.

#3
diabloasd

diabloasd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 547
  • Înscris: 22.06.2006
O singura greseala si ti-ai compromis contul de email... cred ca e aproape inevitabil ca pana la urma sa primesti spam...

[ http://img161.imagevenue.com/loc397/th_42550_spam250_122_397lo.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate