Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Yahoo! Messenger Multi-Profile sign-in

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#37
caScacios

caScacios

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 02.08.2008
nu merge pe versiunea 9.0.0.2018
prima oara merge, cand mai vreau sa intru pe un id numi mai deschide inca un mess, desi l-am facut multi.....
windows xp pro sp2

#38
bigf28

bigf28

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 29.08.2007
Intr-devar nu-l mai deschide automat insa poti sa dai si tu un click pe "Start Yahoo! Messenger" (iti apare daca tii cursorul pe "yahoo! ID") si apoi pe sign in. Desi ar fi buna o varianta imbunatatita si pentru Y!M 9  :rolleyes:

Edited by bigf28, 28 October 2008 - 15:49.


#39
jimmy_x86

jimmy_x86

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 06.02.2006
Am modificat programul si e acum compatibil si cu Y!M 9.0.2018. Suprascrieti executabilul vechi cu cel din atasament (v1.3) si va functiona perfect.

Attached Files



#40
caScacios

caScacios

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 02.08.2008
merge superb multumim

#41
bigf28

bigf28

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 29.08.2007

View PostcaScacios, on Nov 2 2008, 20:12, said:

merge superb multumim

Multumim. Un program foarte util.

#42
alexrobert

alexrobert

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.08.2009
sal  mie numi merge
sau nu stiu eu sa-l instalez
va rog ajutatima va multumesc anticipat


:peacefingers:

#43
edy_3dz

edy_3dz

    Rau sau bun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,241
  • Înscris: 30.08.2008
Ce eroare iti da? Probabil ca mai intai trebuie sa instalezi Microsoft Java Virtual Machine.

#44
alexrobertandreiraul

alexrobertandreiraul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 19.09.2010
salut. mie ni-mi merge .  l-am instalat si dupa ce bag id si parola imi da urmatorul mesaj <unable to locate yahoo messenger window controls>.va rog sa ma ajutati. va multumesc anticipat.

#45
Paullik

Paullik

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,760
  • Înscris: 05.07.2008

View Postalexrobertandreiraul, on 19th September 2010, 17:36, said:

salut. mie ni-mi merge .  l-am instalat si dupa ce bag id si parola imi da urmatorul mesaj <unable to locate yahoo messenger window controls>.va rog sa ma ajutati. va multumesc anticipat.
Ce windows ai, ce versiune de YM?
Tu vrei Multi-mess sau multi-profile sign-in?

#46
alexrobertandreiraul

alexrobertandreiraul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 19.09.2010

View PostPaullik, on 19th September 2010, 17:45, said:

Ce windows ai, ce versiune de YM?
Tu vrei Multi-mess sau multi-profile sign-in?
am windows 7 si messenger ymsgr900_2162_us ,si as dori multi-profile sign-in.multumesc foarte mult pentru ajutor.

#47
alexrobertandreiraul

alexrobertandreiraul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 19.09.2010
am windows 7 si messenger ymsgr900_2162_us ,si as dori multi-profile sign-in.multumesc foarte mult pentru ajutor.id mes gigisah31

#48
peteredy

peteredy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 372
  • Înscris: 13.02.2007
daca nu te ajuta nimeni cu o aplicatie de genu iti dau un sfat...daca te-ai saturat sa tot introduci user si parola poti sa faci o mica smecherie:start - run - regedit/enter - intri pe  HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\pager. dai click dreapta pe pager apoi export si salvezi cu "user_yahoo1".reg

urmatorul pas e sa accesezi yahoo messenger cu alt user, sa zicem user_yahoo2, apoi intri din nou in regedit si faci exact cum ai facut mai sus. fisierele astea le poti salva pe desktop si fiecare utilizator al calculatorului doar da un dublu click pe fisierul cu numele lui si un ok :)

sper sa te ajute, la mine acasa suntem 3 frati :) plus ca trickul asta merge si ajuta si in situatiile in care ai o parola kilometrica ;)

#49
alexrobertandreiraul

alexrobertandreiraul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 19.09.2010

View Postpeteredy, on 19th September 2010, 19:58, said:

daca nu te ajuta nimeni cu o aplicatie de genu iti dau un sfat...daca te-ai saturat sa tot introduci user si parola poti sa faci o mica smecherie:start - run - regedit/enter - intri pe  HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\pager. dai click dreapta pe pager apoi export si salvezi cu "user_yahoo1".reg

urmatorul pas e sa accesezi yahoo messenger cu alt user, sa zicem user_yahoo2, apoi intri din nou in regedit si faci exact cum ai facut mai sus. fisierele astea le poti salva pe desktop si fiecare utilizator al calculatorului doar da un dublu click pe fisierul cu numele lui si un ok :)

sper sa te ajute, la mine acasa suntem 3 frati :) plus ca trickul asta merge si ajuta si in situatiile in care ai o parola kilometrica ;)
multumesc de fat dar am incercat si nu merge   sau poate nu am facut cum trebuie         salvez cu tipul?????????????

#50
peteredy

peteredy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 372
  • Înscris: 13.02.2007

View Postalexrobertandreiraul, on 19th September 2010, 21:44, said:

multumesc de fat dar am incercat si nu merge   sau poate nu am facut cum trebuie         salvez cu tipul?????????????

registration file... extensia este .reg :)

Attached Files


Edited by peteredy, 19 September 2010 - 21:04.


#51
alexrobertandreiraul

alexrobertandreiraul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 19.09.2010

View Postpeteredy, on 19th September 2010, 22:01, said:

registration file... extensia este .reg :)
dupa ce salvez imi da o eroare<the keys and values containedin C:\users\danutz\documents\1.reg have been successfully added to the registry>

#52
peteredy

peteredy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 372
  • Înscris: 13.02.2007

View Postalexrobertandreiraul, on 19th September 2010, 22:11, said:

dupa ce salvez imi da o eroare<the keys and values containedin C:\users\danutz\documents\1.reg have been successfully added to the registry>

nu e eroare, e mesajul de confirmare...ai sa vezi ca dupa ce dai ok poti intra in yahoo messenger cu userul tau sa zicem.

acum tre sa dai sign out si intri cu alt username...te duci iar in regedit, faci pasii de dinainte si salvezi cu al doilea username sa zicem. daca intri in mess ai sa observi ca ti-a ramas username-ul al doilea si daca dai dublu click pe primul fisier creat iti pune din nou primul user :)

#53
alexrobertandreiraul

alexrobertandreiraul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 19.09.2010
:thumbdown:       nu merge   .va multumesc  .   id messenger     dany_no1_4u

#54
sydneyaus2005

sydneyaus2005

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 7,506
  • Înscris: 22.01.2007
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/658hJk82ytg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Unii zic ca la valoare trebuie 0 altii 1. Incearca-le.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate