Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?
 Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...
 Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?
 Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale
 

Orange WAP

- - - - -
  • Please log in to reply
145 replies to this topic

#145
mad2008

mad2008

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 31.03.2008
Poate cineva sa-mi trimita si mie setari Wap pentru un benq-siemens CF61? :D

Mai am o problema: cand instalez orice aplicatie, cat de mica, si o sterg memoria imi ramane ocupata chiar daca aplicatia nu mai exista. Cum fac sa imi eliberez memoria telefonului, pentru ca chiar daca am card pe el, aplicatiile nu reusesc sa le instalez pe card, doar in memoria telefonului. Ma poate ajuta cineva? Un cunoscator in benq-siemens? :)

#146
anonimene

anonimene

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 15.11.2007
Salut ! Am si eu o problema referitoare la setarile necesare pentru conectarea aplicatiilor la internet: am un Nokia 6070 cu optiunea Wap Unlimited activata pe care am instalate diverse aplicatii care necesita conectarea la internet. Am primit setarile automate de la Orange, le-am salvat si aplicat, browserul telefonului merge perfect, insa aplicatiile nu se conecteaza.
Eu mai mult pentru mess imi cumparasem tel asta, stiam k merge Mig33, EBuddy si Opera mini, nu-mi trebuia nimik mai mult  

Acum ~6 luni am avut acelas tip de telefon, insa cumparat de la un Orange shop, cu setarile pentru internet gata-facute, pe care se conecta la internet orice aplicatie, prin optiunea Wap Unlimited  :rolleyes: .

    Cine stie, cam ce setari ar fi necesare pentru conectarea aplicatiilor la internet, prin optiunea Wap Unlimited?
    Cine are Nokia 6070 si Orange Wap unlimited, cautati-ma pe id ene_16_sc , va rog

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate