Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...
 Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...
 Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie
 

Reconditionare scaune

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Drug

Drug

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 440
  • Înscris: 07.05.2005
Salut. Stie cineva vreun service care reconditioneaza scaune auto? Mi s-a uzat poliuretanul intr-un loc si imi intra metalul din scheletul scaunului in coaste. Poate stie cineva si cam la ce bani ar fi reconditionarea.

Va multumesc anticipat.

#2
Mig VWFan

Mig VWFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,336
  • Înscris: 01.12.2005
Cauta prin magazine ceva gen kit de reparatii pt scaune (special pt masina ta). Asta trebuie sa includa buretii si eventual husele.

#3
FILAtorul

FILAtorul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 16.01.2007
pai ca sa nu iti mai intre in coste pune mana si mai manaca si tu ceva ...oricum iesi mai bine decat cu buretele de la scaun....
te ingrasi 10-15 chile....si te-ai scos ....

ar mai fi varianta cu scaun second-hand....sau sa il desfaci ...si ai pui Izopren+burete (adica il refaci singur)...da asta e mai scumpa decat ingrasatul  :P

#4
mytrut

mytrut

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 05.08.2005
Stie cineva sau mai bine zis are cineva habar pe unde m-as putea duce sa imi retapiteze masina? As vrea o lucrare de cea mai buna calitate, cu piele. Schimb si inlocuiesc materialul textil cu o piele deschisa la culoare(in proportie de max 65-70%.

#5
ligrivis

ligrivis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 13.08.2003
Eu am reparat tapiteria la un tip care se ocupa cu asa ceva si sunt foarte multumit de cum a iesit lucrarea, telefonul lui este 0744919094 , sta undeva pe la Gara de Nord. La mine a demontat scaunul de pe masina , l-a descusut , a refacut bucatile rupte si l-a montat inapoi, scaunul meu are air bag lateral, a iesit bine nici nu se cunoaste ca este pus un alt material.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate