Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...
 La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?
 Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...
 Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy
 

Monitorul Samsung SyncMaster 970P

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Remus_C.

Remus_C.

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 02.03.2007
Salutare tuturor!Mi-am luat si eu recent un monitor Samsung 970P...Am facut vreo achizitie buna?Eu sint multumit de el,dar as vrea sa aud si citeva pareri de-ale celor mai cunoscatori decit mine...Va multumesc!Bafta multa tuturor!   ;)

#2
media_

media_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 22.11.2006
:)))))))))))     scuze, dar nu ma pot opri   :P     dupa ce ai dat milioane bune, intrebi daca ai facut bine!  oameni ca tine, mai rari !  cand acum toata lumea ia  971P, tu te intorci in trecut!  alegerea ta...  oricum... am auzit de la foarte multi ca bratul ala o sa cedeze in timp...pana intr-un an... si o sa fii nevoit sa pui o carcasa de cd sub monitor :)   plus ca are ghosting la greu...  daca ai fi cautat, stii cate topicuri ai fi gasit... dar e bine sa le citesti si dupa ce ai cumparat monitorul...   scuza-ma daca sunt cam malitios, dar m-ai binedispus in seara asta :)   pe scurt:  ai facut cam rau.    dar de ce ne intrebi acum daca ai facut bine?  ai nevoie te autosugestie ca itzi va functiona bine?  daca o sa crezi asta, sunt sanse mari sa nu vezi eventualele defecte!

#3
CPX

CPX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,384
  • Înscris: 30.11.2004
Se pare ca 970P are mai putin ghosting ca 971.E ok si 970 si e mult mai ieftin ca 971...Bratul se poate mesterii daca se strica oricum daca nu te joci cu el toarta ziua nu cedeaza..

#4
udragos

udragos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 453
  • Înscris: 15.03.2006

View PostCPX, on Mar 2 2007, 22:35, said:

Se pare ca 970P are mai putin ghosting ca 971.E ok si 970 si e mult mai ieftin ca 971...Bratul se poate mesterii daca se strica oricum daca nu te joci cu el toarta ziua nu cedeaza..

App. de brat, tre sa fac ceva cu un 970 ca nu mai suport ... sta in bot (daca a fost miscat de 2 ori de la locul sau initial) ... aveti idee daca are niste suruburi care se pot strange pe undeva? (parca ar avea niste capace in acel picior ... pe lateral)  :huh:

#5
CPX

CPX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,384
  • Înscris: 30.11.2004

View Postudragos, on Mar 3 2007, 08:14, said:

App. de brat, tre sa fac ceva cu un 970 ca nu mai suport ... sta in bot (daca a fost miscat de 2 ori de la locul sau initial) ... aveti idee daca are niste suruburi care se pot strange pe undeva? (parca ar avea niste capace in acel picior ... pe lateral)  :huh:
Ai grija cum desfaci bratul ala...adica daca nu te deranjeaza poti sa il si zgarii nitel:D..din pacate nuti pot spune exact cum sa faci deoarce nu am acel monitor..

#6
rocky_manro

rocky_manro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 22.01.2007

View Postudragos, on Mar 3 2007, 08:14, said:

App. de brat, tre sa fac ceva cu un 970 ca nu mai suport ... sta in bot (daca a fost miscat de 2 ori de la locul sau initial) ... aveti idee daca are niste suruburi care se pot strange pe undeva? (parca ar avea niste capace in acel picior ... pe lateral)  :huh:
mai ai garantie la el ?
intereseaza-te la service...poate se schimba piciorul monitorului

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate