Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.
 Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala
 

Meniu Nokia 6310i sau altceva...

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
RaZi3L

RaZi3L

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 05.02.2004
Pace forum!  :drac:
Mah.. si io ca romanu in prostia lui... doresc mai mult decat se poate.... am un Nokia 6310i si un laptop cu infrarosu.. si evident k am inceput sa trnatesc in telefon logo-uri si ringtoane si alea alea... Dar surprise:  :mad: No more space... Adica nu mai am "sloturi" libere pt. chestii d-astea... si atunci ma intreb... oare nu s-or fi putand sterge ringtonuri incorporate sau picture messageZ incorporate.... Stiu k aparent este o prostie, dar:

Daca astia de la Nokia le-au bagat tot asa (k soft pt. telefon) banuiesc ca se pot si scoate dak ai "cracku" potrivit...

Stie careva vreun program d-asta "revolutionar".. Unu care sa starga chestiile native ale telefonului?

Daca da "enlight" me!  :cool:

RaZi3L :cya:

#2
AcerMate

AcerMate

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 847
  • Înscris: 14.05.2003
Instalezi Oxygene Phone Manager pt Nokia (chiar versiunea trial) si ai posibilitatea sa stergi ringtonurile si alte balarii.
http://www.opm-2.com

#3
RaZi3L

RaZi3L

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 05.02.2004
Pai chestia este k asta itzi da voie sa stergi tot ce ai bagat tu.. sau ce ai luat de pe net.. dar nu si cele bagate de NOKIA...

Eu vreau ceva care sa-ti dea voie sa stergi din joacele... ringtone-urile si alea alea bagate de NOKIA.

10x anyway

#4
FlakShell

FlakShell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 306
  • Înscris: 16.10.2002
Ringoneurile sint in ROM la 6310i, asa ca nu le poti sterge. Applicatiile si jocurile Java se sterg din meniu.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate