Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Help memorie RAM

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
geo123

geo123

    Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,926
  • Înscris: 10.05.2006
Salut tuturor! Am un notebook asus cu 512MB RAM din care 32 sunt sirati la placa video;Vreau sa cumpar memorie ram ca sa fac o configuratie pentru 1G ram sau 2G RAM in functie de banii pe care ii am dar nu stiu ce fel de memorii imi trebuiesc (cate module, frecventa ,tipul,se poate dual channel sau nu?) Doresc sa imi spuneti de ce fel de memorii am nevoie atat pentru varianta de 1G cat si pt cea de 2G (nu ar fi rau si niste preturi). Am pus un log cu configuratia sistemului in atasament si as vrea sa imi spuneti daca suporta placa de baza si alta placa video inafara de cea integrata. Multumesc anticipat.

Attached Files



#2
queensoft

queensoft

    Trust no one

  • Grup: Banned
  • Posts: 16,079
  • Înscris: 26.11.2005
Suna la 2-3 chiar 4 magazine de calculatoare, intra pe net (au si sait, poti sa le trimit si mail) si vezi.
De asemenea, o idee buna ar fi sa verifici manualul/site-ul producatorului laptopului. Apropo, ce model este, de obicei scrie pe el (chiar pe fata, eventual pe spate).
Asa am fi facut si noi, dar, stii, e greu.....
Oooooo, acolo la puscarie nu aveti telefon/net? Asta e.... alta data sa nu mai bagi mina in avutul statului !!!  ;)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate