Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

Orange SPV M3100

- - - - -
  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#37
fat_gsm

fat_gsm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 194
  • Înscris: 05.01.2007
asta stiu si eu ca doar am PDA.  Dar la telul pe care il am acum (k750 codat orange) are un meniu de tot rahatu' .
Am intrebat daca este securizat si nu poti sa iti faci alte cai pentru a naviga pe WAP sau altceva...
   AAAAAAAAAAA.... se poate bloca tastatura MARE ?

Edited by fat_gsm, 24 March 2007 - 19:20.


#38
divako2000

divako2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 16.10.2006
vezi ca ionut e tatic cu htc tytn. cu garantia orange nu ai ce face asa ca cezare dai drumul pe xda developers  si ia-ti rom de htc .poti pune wm6 linistit fara bataie de cap.pana acum cred ca am testat pe spvul meu vreo 10 variante de wm 6 .

#39
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,318
  • Înscris: 16.06.2004
de ce zici  ca nu ai ce face cu garantia de la orange?... ca tare ma bate sa bag wm6 :D

#40
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,318
  • Înscris: 16.06.2004
LE: la care varianta de wm6 ai ramas?... si cum ai facut cu setarile de retea de la orange?... mere setarea automat a de pe site-ul lor?

#41
divako2000

divako2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 16.10.2006
am spv m3100 din toamna 2006 si nu am avut nevoie de nimic de la orange.aparatul merge ireprosabil.romul de orange e plin de buguri.apelarea vocala care imi trebuia cel mai mult era la pamant.aveam nevoie sa-l folosesc pe vodafone asa ca am renuntat la asazisa garantie-sper ca ai aflat ca pentru garantie predai aparatul la orange iar ei il trimit la o firma cu care au contract de service ,cei de acolo gasesc intotdeauna un motiv sa anuleze garantia din motive mai mult sau mai putin imaginare-si am inceput prima data cu frica iar mai apoi f. linistit sa experimentez diverse romuri wm6.acum am Hermes Upgrade Guide v4.3des . dac te pot ajuta cu ceva 0723359127

#42
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,318
  • Înscris: 16.06.2004
chiar vreau sa imi bag si eu wm6... numa ca tre sa pun xp-ul ca acum sunt pe vista si am inteles ca nu prea s-a testat pe aceasta platforma... o sa te sun... ca sincer mi-am cam prins urechile pe xda-developers.... ;)

#43
divako2000

divako2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 16.10.2006
http://wiki.xda-deve...DES_Hermes_ROMs

#44
divako2000

divako2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 16.10.2006
iti mai trebuie active sync 4.5 .il tragi de la microsft

#45
divako2000

divako2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 16.10.2006
ar fi bine sa mergi si aici http://www.mobilewave.ro .sunt cativa care chiar stiu ce vorbesc .mai este un tip care scrie pe forumul asta la wm6 care a facut propria varianta de wm 6 , anichillus . nu am incercat pt. ca e pt. htc wizard

#46
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,318
  • Înscris: 16.06.2004
am pus si eu black edition 2.0 de pe xda... ma dispera ca nu mai merg setarile automate de la orange... am facut netul pe gprs dar nu pot sa fac mms-ul... :(

#47
Costy-is

Costy-is

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 657
  • Înscris: 02.10.2005
Salut, vad ca acusi se implinesc aproape doi ani de cand nu a mai scris nimeni pe aici, al meu Spv M3100 i sa cam dus acumulatorul, ma mai tine cel mult o zi, am vazut pe net un site: "baterie-shop.to" care are acumultaori si pentru acest model, insa intreb daca as pune unul de o valoare mai mare decat are el original 1350 mAh, de ex as vrea sa pun unul de 2400 mAh, merge oare? are ceva? A pus cineva? cu cat creste autonomia?

Edited by Costy-is, 07 March 2009 - 22:07.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate