Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...
 Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2
 ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București
 BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta
 

bursa virtuala

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
radd

radd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 268
  • Înscris: 10.02.2004
stiu ca s-a mai discutat de o mie de ori. am tot citit pe softpedia, asa ca o sa fiu scurt...

as vrea sa incep sa inteleg cum merg mecanismele cu bursa. caut o bursa virtuala (un site probabil) unde sa incep sa ma joc cu bani virtuali, castiguri virtuale, tranzactii virtuale si esecuri virtuale.
pot sa gasesc asa ceva ? si in timp o sa si citesc 2-3 carti, articole s.a.m.d insa mi-ar placea sa si vad "pe viu" cum se misca actiunile mele.

si va rog sa nu faceti pe desteptii in raspunsurile vostre fiindca sunt sigur ca puteti si ca exista aici oameni foarte avizati sa-mi raspunda asa.

#2
GubyIQ

GubyIQ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 910
  • Înscris: 05.02.2007
incearca www.marketmaker.ro pt a juca virtual la bvb

#3
radd

radd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 268
  • Înscris: 10.02.2004
merci. e chiar ce-mi trebuie.
insa nu inteleg (deocamdata) de ce nu pot cumpara actiuni decat cateva. adica nu am decat SIF, ALRO, bancile toate, SNPPetrom etc. sunt maxim 15 companii

#4
GubyIQ

GubyIQ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 910
  • Înscris: 05.02.2007
in joc e pusa doar categoria 1 de la bvb. citeste regulamentul si ce mai e pe site, si ai sa intelegi totul

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate