Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?
 Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Intrebare generala cont bancar Ro...

Iesirea din coproprietate
 

Licenta Windows

- - - - -
  • Please log in to reply
74 replies to this topic

Poll: Licenta (204 member(s) have cast votes)

Aveti Licenta ?

  1. DA (84 votes [41.18%])

    Percentage of vote: 41.18%

  2. NU (57 votes [27.94%])

    Percentage of vote: 27.94%

  3. NU(As lua una) (41 votes [20.10%])

    Percentage of vote: 20.10%

  4. NU(Nu imi trebuie) (22 votes [10.78%])

    Percentage of vote: 10.78%

Vote Guests cannot vote

#73
boghiu

boghiu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.05.2007
Buna ziua.Am si eu o problema si nu stiu cum sa o rezolv.Am facut rost de la un amic de un windows xp home edition sp2 original,dar care nu mai are serialul.Amicul meu nu-l mai gaseste si implicit nu mai poate instala windows-ul.Intrebarea mea catre voi este:Cum pot afla serialul unui windows aflat pe cd,kit de instalare?

#74
tomycta

tomycta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 980
  • Înscris: 22.07.2005
se merita licenta de windows, pt siguranta si linistea ta, in special daca ai treburi importante de facut pe pc/laptop, chestii confidentiale, si vrei sa ai un sistem de operare fara probleme(de genu virusi, troieni, etc)

#75
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,920
  • Înscris: 25.04.2006
Din principiu n-as cumpara licenta pentru un program care sa nu ma satisfaca in proportie de 90%. Daca il iau, il testez luni de zile si e OK, atunci cu mana pe inima as da bani pe licenta, acum pastrand proportiile ca de exemplu n-as cumpara Photoshop la preturi imense doar ca sa schimb niste detalii minore intr-o poza. Este cazul Windows XP Profesional pe care reunosc ca l-am folosit ani de zile fara licenta, dar pana la urma am cotizat lui Bill pentru ca produsul lor a ajuns chiar unul bun pentru care am vrut sa platesc. De Vista inca nu poate fi vorba ca e inca prea nou. Dupa ce mai prinde putina coaja poate cumpar o licenta si pentru el.

Edited by filipxxx, 10 July 2007 - 09:35.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate