Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

Marirea temperaturii procesorului

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1
Ne4sTiMpaRaTa

Ne4sTiMpaRaTa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.01.2007
Salutare ! De curand cineva a vrut sa probeze pe pc meu daca se poate ridica temperatura procesorului. Se poate .  :angry: A iesti fum din pc meu  :angry: si era nou. acum il folosesc pe cel vechi  :angry: o rabla.
Intrebare: cum pot face acelasi lucru aceleasi peroane??? Cum fac sa ii platesc cu aceasi moneda??? Cine ma poate ajuta prv me pls pe mess anisya_againe  :worthy:   multumesc celor care raspund  :kisstogether:

#2
.Cris.M.

.Cris.M.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,466
  • Înscris: 19.11.2005
Prostia se plateste,"nu stiu" nu te scuza!Eu zic ca mai bine il pui sa-ti ia un proc nou decat sa te razbuni cu "aceeasi moneda". ;)

#3
Ne4sTiMpaRaTa

Ne4sTiMpaRaTa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.01.2007
Nu e vorba de prostie, sau nu a mea. E o persoana care se crede mare hacker. Nu sunt singura patita. Pentru el e o placere, o  distractie..... Cat despre plata .... am de asteptat
Nu imi place sa ma razbun , dar in cazul lui e bine sa vada pe pc lui cum este sa isi bage altii comenzile in pc tau si cum e sa iti strice pc.
Daca nu ma poti ajuta no prb .  Daca el a reusit sa alfe cum se face , voi afla si eu pana la urma..
Invatare de minte.... Da dar pentru el.. <_<

#4
.Cris.M.

.Cris.M.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,466
  • Înscris: 19.11.2005
Hai sa-ti zic o gluma:stii cum se numeste un procesor fara cooler (deh,eventual cooler "defect") de 10 minute?Raspuns:un procesor ars de 8 minute si jumatate. :)
    Dar ca sa invatam ceva mai constructiv,iti propun sa incepi a invata cate ceva despre overclock,asta creste temperatura proc-ului! ;)

#5
Ne4sTiMpaRaTa

Ne4sTiMpaRaTa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.01.2007
:naughty: un id mess ai??

#6
.Cris.M.

.Cris.M.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,466
  • Înscris: 19.11.2005

View PostNe4sTiMpaRaTa, on Jan 12 2007, 03:08, said:

:naughty: un id mess ai??


     Sigur ca am,dar nu-l dau unor persoane asa razbunatoare ca tine! :D Iar acum,serios vorbind,inainte de a ti se inchide topicul,mai bine ai intreba ceva care sa te ajute sau/si sa inveti ceva util.Daca nu,fuga pe "fun"! ;)

#7
cods

cods

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,512
  • Înscris: 05.06.2005
Eu ma intreb cum naiba ti l-a ars din moment ce toate mb-urile din ziua de azi(pana si ecs-urile si asrock-urile) au protectie pt. procesor, sa nu mai zic de intel-uri care au protectia integrata in proc.
Chestie urata ce vrei tu, thread closed.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate