Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

LG Vs Samsung

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Lawler

Lawler

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 08.11.2006
As vrea sa cumpar  un DVD-RW  LG GSA-E10L,sau SE-S184M/EUBN,acum nu ma pricep prea bine,si vroiam sa va cer sfatu,conteaza si firma?sau doar caracteristicile?l-as vrea pe cel mai fiabil.....astept opinii:)

#2
[mc]xtrem

[mc]xtrem

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,571
  • Înscris: 22.07.2004
Am avut si Lg si Samsung. Nu mi se par stralucite. Lg-u are probleme  la citit, chiar si la discuri putin uzate. Eu unu prefer mai mult Samsung dar cel mai bine ar fi sa iti iei un Asus :D

#3
aeon

aeon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,487
  • Înscris: 05.08.2002
am eu un dvd-rw asus si am cateva neplaceri:
- zgomotos
- opreste cd-ul (dvd-ul) prea repede in timp ce faci browse pe el; adica daca deschid un folder de pe cd pana ma uit eu ce fisiere sunt pe acolo, in maxim 5 secunde il opreste din rotit; ma mut in alt folder, iar incepe sa-l tureze si dureaza 1-3 secunde pana citeste; iar se opreste.. de mi se face lehamite da fac browse pe acolo. Nu stiu cum sa fac sa cresc time-outul asta la 15-20 secunde sau mai mult
- iese trapa prea repede cand apas pe eject; mai mereu ma loveste peste degete

Altfel citeste si scrie bine tot ce am probat.

#4
[mc]xtrem

[mc]xtrem

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,571
  • Înscris: 22.07.2004
"Altfel citeste si scrie bine tot ce am probat"  asta e cel mai important. Eu unu am avut experiente neplacute si cu Lg si cu Samsung ...discuri stricate sau disuri aprope noi care nu erau citite.

#5
clicu

clicu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 638
  • Înscris: 16.11.2006
Eu n-am avut probleme la scriere-citire cu LG, în afară de faptul că durează 10-15 secunde să citească orice disc, însă Asus mi-a stricat un DVD la scriere... :(

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate