Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Haier M600 Black Pearl

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Sany

Sany

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 20.01.2006
http://www.mobile-re...r-m600-en.shtml
http://www.gsmarena...._pearl-1742.php

Cred ca e cea mai practica bijuterie ! :P

Exista in romania? Nu l-am gasit pe niciunde ! Va aparea?


#2
Rapier

Rapier

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,864
  • Înscris: 07.10.2006
Hmmm...Mi se pare mie sau undeva scrie ca are ecran de 96*96 pixeli?? Ca asta e super naspa...chiar super super naspa

#3
Sany

Sany

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 20.01.2006

View PostRapier, on Jan 14 2007, 19:17, said:

Hmmm...Mi se pare mie sau undeva scrie ca are ecran de 96*96 pixeli?? Ca asta e super naspa...chiar super super naspa
Din punctul tau de vedere, pentru ca ecranul la un telefon e important pentru tine. Pentru mine nu, ba chiar e un dezavantaj ca telefonul sa aiba display mare: autonomie scazuta.

Dupa cum spuneam, "jucaria" asta este exact ceia ce imi trebuie: telefon, mp3-player, bluethoot 2.0 si radio la o dimensiune excelenta: 90 x 35 x 18 mm.
Ce ma mai intereseaza la un terminal? Sa aiba memorie cat mai multa. Pentru mp3, bineinteles. :P
Si "jucaria" detine 128 MB intern + slot card microSD.

Edited by Sany, 15 January 2007 - 10:19.


#4
Rapier

Rapier

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,864
  • Înscris: 07.10.2006
:) uatever :) e doar un mp3player cu functie de telefon :) i'll stick to my 220*176 V360 (512 mega sunt suficienti pentru cata muzica ascult eu, are si bluetooth iar radio nu ascult!)

#5
vladtm

vladtm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 548
  • Înscris: 15.06.2006
de-ai sti cum se face telefonu ala dupa 2 atingeri ,te lipsesti mai bine .... colector de amprente :P
am vazut modelul asta "http://www.mobile-re...r/image/p7.jpg" ...ba chiar l-am avut si in mana la cineva....dar m-a lasat rece...nu i de mine asa ceva :D

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate