Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reparatie scara mozaic vechi

Cablu curte destinat deplasarii l...

Sfat de cumparare pentru un Jagua...

La mulți ani @mishu_bz!
 La mulți ani @kyrre!

PF vinde 3 autoturisme ce se inti...

Suturi la relantii 2.0 tdi + fum ...

Tencuiala exterioara casa caramid...
 Restituire RCA Allianz

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Quantum computing / Calculatoare ...
 Care din urmatoarele optiuni este...

Cum se calculeaza MTBF la un swit...

Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...
 

Alcatel 302

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
Cosconor

Cosconor

    Netmonitoring fan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,022
  • Înscris: 08.06.2003
Bateria era noua, ambalata, si m-a si costat 37€... :rolleyes:

Si acum, dupa 3 formatari (formatari pe naibe, ca la 70% di autonomie restanta, telefonul se oprea), acum nu mai merge deloc. :(

#20
cniky

cniky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 24.05.2003
Alcateluirile seria 30x si 50x sunt proaste din principiu ...

#21
Crysty

Crysty

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 17.04.2003
nu sunt proaste deloc alcatelurile 3sn. Eu am unul si nu am avut probleme. Referitor la bateriile ni-mh astea sunt, nu ai ce sa faci, si la nokia se intampla la fel.
Eu recunosc ca la bateria asta pe care o am acum, luata cu 250.000 lei nu ma asteptam la prea mult, dar mai are putin si face 1 an si ma tine cam 3-4 zile.

#22
Cosconor

Cosconor

    Netmonitoring fan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,022
  • Înscris: 08.06.2003
Alcatelurile 30x nu sunt chiar asa proste : capteaza semnalul foarte bine (dupa testele care l-am facut în zone albe, Alcatel-u meu 302 merge mult mai bine decât alte telefoane Nokia sau Ericsson, de exemplu). Iar la baterii, au Ni-Mh, dar daca le întretii bine, nu sunt nici ele prea proaste : al meu dateaza de 2,5 ani si bateria merge înca destul de bine. :yeah baby

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate