Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

inspiron 6400

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
dorinnic

dorinnic

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.11.2006
Primesc un dell inspiron 6400 si vreau sa instalez xp pro. ce probleme pot aparea, ce trebuie sa nu fac?

#2
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Nu am inteles nimic din ce ai vrut sa zici...
Pur si simplu instalezi sistemul si gata...

#3
dorinnic

dorinnic

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.11.2006
are Free dos pe el si am inteles ca exista unete ale producatorului pe care le poti sterge

media direct o partitie ascunsa cu soft de la dell etc plus nu are floppy cum fac cu F6 pt SATA

Edited by dorinnic, 14 November 2006 - 22:54.


#4
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Te rog sa fii mai concis in ceea ce scrii, pt ca scrii foarte ambiguu!
Si incearca sa cauti pe forum, sigur vei gasi raspunsuri la nedumeririle tale!

#5
dorinnic

dorinnic

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.11.2006
O.K nu stiu ce vrei mai concis ....oricum m-am uitat si pe forumul de la dell.. in care se puneau aceste probleme.
La voi pe forum abia am intrat ..am cautat ..nu prea am gasit. Multumesc pt ....expediere!

#6
internaut

internaut

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 29.04.2006

View Postdorinnic, on Nov 14 2006, 16:06, said:

O.K nu stiu ce vrei mai concis ....oricum m-am uitat si pe forumul de la dell.. in care se puneau aceste probleme.
La voi pe forum abia am intrat ..am cautat ..nu prea am gasit. Multumesc pt ....expediere!
Incearca sa faci un cd de windows cu driverele de sata incluse, vezi ca se poate intampla ca driverele de pe site sa nu mearga, mi s-a intamplat asta cu hp. O idee cu cd-ul cum sa il faci un articol pe revista chip acum vreo 2 luni iti explica detailat cum sa introduci driverele direct in cd-ul de windows. Daca nu te descurci cu asta incearca sa gasesti o floppy drive pe USB. Succes.


Apropo ce configuratie ai? ca si eu am tot un Inspiron 6400 laut de la mama lui de acasa. :D

Edited by internaut, 15 November 2006 - 02:43.


#7
jeepers

jeepers

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 30.07.2006

View Postinternaut, on Nov 15 2006, 02:41, said:

Incearca sa faci un cd de windows cu driverele de sata incluse, vezi ca se poate intampla ca driverele de pe site sa nu mearga, mi s-a intamplat asta cu hp. O idee cu cd-ul cum sa il faci un articol pe revista chip acum vreo 2 luni iti explica detailat cum sa introduci driverele direct in cd-ul de windows. Daca nu te descurci cu asta incearca sa gasesti o floppy drive pe USB. Succes.
Apropo ce configuratie ai? ca si eu am tot un Inspiron 6400 laut de la mama lui de acasa. :D

si eu am un dell din asta , de la mama lui cum zicea internaut, abslotu nici o problema de instalare nu apare nu iti tre drivre de sata la instalare winul vede hdd automat, singura chestie ca io nu mai reusesc sa fac sa mearga iesirile de la casti, in rest super laptop, eu am formatat tot hardu ca am avut win xp home pe el si mergea cam naspa. acum bubuie:) driverele le descarci de pe site de la dell

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate